In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۱ | کد خبر : 65933
 • Print Friendly

  روحانی در تبریز : بعضی چیزها با رای ۵۱ درصد نمی شود

  روحانی در جمع مردم تبریز گفت: شما رفتید در مذاکرات بیانیه خواندید و تحریم جدید گرفتید و برگشتید. این دولت کاری که کرد این بود که مردم میدان دیپلماسی را درست انتخاب کرد.

   

   

  خلاصه اظهارات روحانی در جمع حامیانش در تبریز:

   

  ▪️ترکی یک زبان نیست؛ یک روحیه استوار است؛ درود من به مردم بلندآوازه تبریز/ سلام بر شما مردم که در ۲۹ اردیبهشت ۹۶، دوم خرداد ۷۶ را تکرار خواهید کرد.

   

  ▪️می توانید کسی را انتخاب کنید که جان میلیون ها انسان را به خطر می اندازد و می توانید کسی را انتخاب کنید که حیات میلیون ها نفر را حفظ کند.

   

  ▪️اگر دریاچه ارومیه خشک شده، طوفان نمک همه ی منطقه را فرا می گرفت و مردم ناچار به مهاجرت می شدند./ از اول کار این دولت هرکس می خواست در آذربایجان بیاید و سرمایه گذاری کند، منتظر دو چیز بود./ اول منتظر تحقق برجام و شکسته شدن تحریم ها بودند و دوم اینکه می خواستند ببینند دریاچه ارومیه می ماند یا نه.

   

  ▪️اگر دریاچه روز به روز به سمت خشکی مطلق می رفت همه سرمایه گذاران داخلی و خارجی و حتی سرمایه گذارانی که در تبریز و ارومیه بودند، مجبور بودند کار خود را جمع کنند.

   

  ▪️دلواپس ها آجرهای دیوار تحریم را که ما خراب کردیم، برده اند در یک انبار گذاشته اند که اگر دولت عوض شد دو مرتبه آنها را بیاورند.

   

  ▪️ما طرفدار پل هستیم نه دیوار

   

  ▪️دولت یازدهم قدرت ملت ایران را در صحنه جهانی نشان داد. دولتی را انتخاب می کنیم که بتواند با رهبران دنیا حرف بزند.

   

  ▪️روحانی اهل شعار نبود، روحانی مرتب به دنیا فحاشی نمی کرد. اما روحانی در مقام عمل قدرت دفاعی ایران و سلاح های راهبردی ایران را به بیش از آنچه در ده سال قبل بود رساند.

   

  ▪️ مردم! بگذارید با شما درد و دلی کنم. ما به هر استانی می رویم شرمند محبت مردم می شویم. اما انسان به تبریز که می آید حالت دیگری است. من در خرداد ۹۲ قول های دیگری به شما دادم. گفتم تعامل با جهان را بهتر خواهم کرد. گفتم در کشاورزی قدم های خوبی برخواهیم داشت و در صنعت پیشرفت خواهیم کرد و در بهداشت و درمان شرایط بهتری برای کشور ایجاد خواهم کرد و برای صنعت برق و حمل و نقل و نیرو وضعیت بهتری ایجاد خواهم کرد. اما بعضی چیزها را قدرت بازوی من نتوانست.

   

  ▪️من هیچ وقت نمی خواستم این کلام را بگویم، اما به شما مردم تبریز می گویم که بعضی چیزها با رای ۵۱ درصد نمی شود. رأی بالاتر، کارساز آن خواهد بود.

   

  ▪️چرا اینقدر علیه روحانی و دولت او تهمت می زند، چرا صدا و سیما ضد این دولت حرکت می کند؟

   

  ▪️من برای بعضی امور حاضرم دهها بار دست #رهبر معظم انقلاب را ببوسم.

   

  ▪️آیا ملت ایران هر روز باید در این فکر باشند که چه زمانی قطعنامه جدیدی علیه‌شان وضع می شود؟

   

  ▪️ما راه آهن میانه به تبریز را آماده خواهیم کرد. ما آذربایجان را از لحاظ کشاورزی، مقتدرتر خواهیم کرد.

   

  ▪️ما تصمیم گرفتیم و عهد بستیم تا تبریز سربلندتر از همیشه شود. آیا سال آینده تبریز پایتخت گردشگری دنیای اسلام هست یا نه؟ ما می خواهیم تبریز را به مرکز تجارت تبدیل کنیم.

   

  ▪️آیا ملت ایران هر روز باید در این فکر باشند که چه زمانی قطعنامه جدیدی علیه‌شان وضع می شود یا منتظر باشند که چه گشایش جدیدی در زندگی شان ایجاد می شود.

   

  ▪️دولت یازدهم قدرت ملت ایران را در صحنه جهانی نشان داد. دولتی را انتخاب می کنیم که بتواند با رهبران دنیا حرف بزند. ما ایران بزرگ و مقتدری داریم و می توانیم قدرت ایران را بیش از گذشته به رخ جهانیان بکشانیم.

   

  ▪️اگر قدرتمند باشید، نیازی نیست در خیابان راه بروید و شعار بدهید من قدرتمندم. ما باید قدرت پیدا کنیم، ما باید بازار دنیا را بگیریم.

   

  ▪️شما بازار نفت ما را به عربستان دادید، بعد اظهار قدرت کردید. شما منابع مشترک نفتی و گازی ما را در اختیار دیگران گذاشتید بعد اظهار قدرت کردید.

   

  ▪️شما رفتید در مذاکرات بیانیه خواندید و تحریم جدید گرفتید و برگشتید. این دولت کاری که کرد این بود که مردم میدان دیپلماسی را درست انتخاب کرد.

   

  ▪️مردم، مگر نمی خواستید در کشاورزی بیشتر روی پای خودمان بایستیم. آنها شعار انقلابی گری می دادند، اما در سال آخر ۶ میلیون تن گندم برای نان مردم وارد کردند.

   

  ▪️ما در سال گذشته ۳ میلیون تن گندم اضافه برای صادرات داشتیم. کسانی می توانند از آینده ایران حرف بزنند که گذشته آنها شهادت دهد. مردم، دنبال شاهد باشید، هرکس چیزی گفت از او کارنامه بخواهید.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار