In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۱۳ - ۸:۰۲ | کد خبر : 23724
 • Print Friendly

  روزنامه اسرائیلی: پادشاه عربستان اختلال عقلی دارد

  این روزنامه اسرائیلی با اشاره به حمله عربستان به یمن نوشت: محمد بن سلمان وزیر دفاع و فرزند ششم شاه عربستان در دهه سی ام عمر خود فرماندهی حمله علیه یمن را برعهده دارد، در حالی که فاقد هر گونه تجربه و آموزش نظامی است.

   

  روزنامه اسرائیلی: پادشاه عربستان اختلال عقلی دارد

  شرق پرس: روزنامه صهیونیستی هآرتص در شماره امروز خود نوشت: ملک سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی دچار اختلال عقلی است.
   
   
   
   
  به گزارش شبکه خبری العالم، این روزنامه با اشاره به حمله عربستان به یمن نوشت: محمد بن سلمان وزیر دفاع و فرزند ششم شاه عربستان در دهه سی ام عمر خود فرماندهی حمله علیه یمن را برعهده دارد، در حالی که فاقد هر گونه تجربه و آموزش نظامی است.
   
   
   
  هآرتص با اعلام این مطلب افزود: محمد بن سلمان در حالیکه دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاهی در عربستان است، یکی از سه پست مهم در عربستان را برعهده دارد. او همچنین ریاست شورای اقتصادی را برعهده دارد که پدرش به منظور رسیدگی به اقتصاد عربستان آن را تاسیس کرد. شاهزاده محمد همچنین ریاست دیوان پادشاهی را در اختیار دارد که مشخص می کند چه کسی با پادشاه دیدار کند و چه کسی دیدار نکند؛ و چگونگی اجرای سیاستهای وی را مشخص می کند.
   
   
   
  هآرتص نوشت: هنوز زود است تحولات جنگ در یمن را پیش بینی کرد. عربستان در صحنه یمن مشخص خواهد کرد که تا چه اندازه می تواند دستور کار روزانه خود در خاورمیانه را مشخص کند. این برای شاه بیمار عربستان که در دهه نهم عمر خود بسر می برد، ماموریت ساده ای نیست.

   
   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار