In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۷ | کد خبر : 56097
 • Print Friendly

  روزنامه بهار رفع توقیف شد

  مدیر مسئول روزنامه بهار گفت : اواسط دی ماه سال 94 دادستانی تهران به عنوان مدعی العموم به دلیل چاپ یک مقاله سیاسی در روزنامه بهار به اتهام تبلیغ علیه نظام، حکم توقیف روزنامه را صادر کرد

   

  شرق پرس:  مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه بهار از رفع توقیف این رسانه خبر داد و گفت این روزنامه طی دو ماه آینده انتشار خود را از سر خواهد گرفت .
   
  منصور قنواتی در گفت و گو با ایرنا در این باره افزود : اواسط دی ماه سال ۹۴ دادستانی تهران به عنوان مدعی العموم به دلیل چاپ یک مقاله سیاسی علیه دلواپسان در روزنامه بهار به اتهام تبلیغ علیه نظام، حکم توقیف روزنامه را صادر کرد و پس از شش ماه پرونده اتهامی در دادگاه کیفری تهران با حضور هیات منصفه برگزار و قاضی دادگاه یک هفته پس از ختم جلسه دادرسی و نظر هیات منصفه حکم خود را صادر کرد.
   
  مدیرمسول روز بهار اظهار داشت: روزنامه بهار به ثبت نام در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها هم اشاره و ابراز امیدواری کرد با برطرف شدن مشکلات مالی و اقتصادی، این روزنامه بتواند به عنوان عضو خانواده مطبوعات در این رویداد بزرگ رسانه ای کشور شرکت کند. 
   
  مدیر مسئول روزنامه بهار به مشکلات اقتصادی دوره سه ماهه انتشار این روزنامه در سال گذشته اشاره کرد و گفت: توقیف یکباره و وضع نامناسب اقتصادی مطبوعات شرایط دشواری را برای این روزنامه ایجاد کرده است که امیدواریم با رفع آنها انتشار بهار میسر شود.
   
  قنواتی به ماده ۱۶ قانون مطبوعات که تاکید دارد، ‘نشریات باید در یک فرصت شش ماهه انتشار خود را شروع کنند اشاره و گفت: مجبور هستیم برغم مشکلات شدید مالی و ضربه ای که روزنامه به دلیل تعطیلی خورد تا دو سه ماه آینده نسبت به انتشار مجدد آن اقدام کنیم.
   
  وی در خصوص وضعیت کارکنان این روزنامه هم توضیح داد: بعد ازاینکه مطمئن شدیم توقیف روزنامه طولانی خواهد شد به ناچار تصمیم به تسویه حساب با کارکنان گرفتیم.
   
   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار