In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۸:۵۸ | کد خبر : 68150
 • Print Friendly, PDF & Email

  درخواست استاندار از مدیران دستگاهها؛

  روزهای سه شنبه را فقط به ملاقات مردمی اختصاص دهید

  ربیع فلاح استاندار مازندران از مدیران تمامی دستگاههای اجرایی خواست تا زمینه رو در رویی مستقیم خود با مردم را با برگزاری منظم برنامه ملاقات عمومی فراهم کنند...

  ربیع فلاح استاندار مازندران:روزهای سه شنبه را فقط به ملاقات مردمی اختصاص دهید

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح در این نامه تاکید کرد : به دلیل اهمیت رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم ، ضرورت دارد که روزهای سه شنبه هر هفته برای ملاقات عمومی با مردم اختصاص یابد تا زمینه دسترسی مردم به مسئولان آسان شود.

   

  استاندار مازندران از مدیران خواست تا در روزهای سه شنبه از انجام ماموریت اداری ، مرخصی و برگزاری جلسات مختلف خودداری کنند و با حضور در محل کار تنها به ملاقات مستقیم مردم بپردازند.

   

  روابط عمومی استانداری اعلام کرد که سامانه ۱۱۱ ستاد ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان با مدیریت اداره کل بازرسی و ارزیابی عملکرد با قابلیت پاسخگویی همزمان برای بیش از ۱۰ نفر برای دریافت شکایات ،انتقادات ، پیشنهادات و درخواست ها به صورت شبانه روزی در قالب پاسخگویی مستقیم و ثبت درخواست به صورت پیامگیر در خدمت مردم مازندران است.

  پیش از این نیز از آغاز فعالیت دولت یازدهم مدیران دستگاههای اجرایی مازندران روزهای سه شنبه از صبح تا نماز ظهر ملاقات مردمی داشتند.

  دسترسی مردم به مدیران یکی از مفاد حقوق شهروندی است که دولت تدبیر و امید تدوین و اجرایی کرده است.

  استاندار مازندران با ارسال این دستور به تمامی دستگاههای اجرایی استان و شهرستان ها ، از حقوق شهروندان در پاسخ خواستن از مسئولان تاکید کرده است.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار