In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۷ | کد خبر : 67577
 • Print Friendly

  معاون سیاسی امنیتی استاندار در گلوگاه؛

  روز قدس روز اتحاد همه مسلمان است

  یونسی در جمع مردم گلوگاه با اشاره به پایه گذاری روز قدس توسط امام راحل، بیان داشت : امروز فریاد آزادی خواهی ملت های مسلمان جهان و فریاد اتحاد و برادری مسلمانان با استفاده از همین پیام امام راحل در سراسر جهان است...

   

   

  به گزارش شرق پرس( شرق مازندران) دکتر یونسی در جمع مردم شرق مازندران گفت : روز قدس روز اتحاد همه مسلمان و فلسطین رمز این اتحاد و همبستگی است.

  علیرضا یونسی در اجتماع راهپیمایان روز قدس در شهرستان گلوگاه افزود : امروز در روز قدس ، مردم ما بار دیگر بیعت دوباره با امام و رهبری انجام دادند و شرافت و غیرت مسلمانان در این روز به نمایش گذاشته شد.

   

  روز قدس روز اتحاد همه مسلمان است

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ادامه داد : امروز دفاع از ملت فلسطین ، دفاع از انسانیت ، حق ، عدالت طلبی و وحدت مسلمان است که هر سال در چنین روزی حضور مسلمانان و آزادگان جهان برای حمایت از مظلومان فلسطین بیشتر می شود.

  معاون استاندار مازندران با اشاره به پایه گذاری روز قدس توسط امام راحل، بیان داشت : امروز فریاد آزادی خواهی ملت های مسلمان جهان و فریاد اتحاد و برادری مسلمانان با استفاده از همین پیام امام راحل در سراسر جهان به خروش عظیم مردمی در حمایت از فلسطین تبدیل شده است.

  وی افزود : مردم ما همواره در صحنه های مختلف این انقلاب پای نظام بودند و حضور گسترده آنان در راهپیمایی های مختلف و انتخابات ها بیانگر اتحاد و وحدت همه جانبه و نشانگر آن است که پای ارزش ها و آرمان های انقلاب مانده اند .

  یونسی گفت : انتخابات ۲۹ اردیبهشت ‌ماه در این استان نیز همچون سایر نقاط کشور برگزار شد و حضور افزون بر ۹۱ درصد از رأی‌دهندگان و کسب رتبه دوم کشوری بیانگر انسجام و وحدت داخلی است.

  معاون سیاسی استاندار مازندران اظهار داشت : امروز همه مردم ، یکدل و یکزبان پای کار آمدند تا بیعت دوباره با حضرت امام و خلف شایسته ایشان مقام معظم رهبری داشته و با فریاد استکبارستیزی خود اعلام کنند که از فلسطین عزیز و مظلومان جهان حمایت می کنند.

  مردم گلوگاه امروز با حضور گسترده در راهپیمائی روز قدس ، نفرت و انزجار خود را از اشغالگری سرزمین مقدس ادیان جهان نشان دادند.

   

   

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار