In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۴ | کد خبر : 29302
 • Print Friendly

  روسیه: مذاکرات هسته ای سریع تر پایان یابد

  ریاکوف در گفتگو با ایتارتاس گفت: «همه افراد متفاوت هستند و روش متفاوتی در زندگی دارند. برخی احتیاط می‌کنند و برخی این کار را احمقانه می‌دانند. قواعد اولیه امنیت، یعنی قواعد بهداشت حرفه‌ای باید در مذاکرات رعایت شود چه رسد به بحث محرمانه‌ماندن مذاکرات.»

  Интервью с заместителем главы МИД РФ Сергем Рябковым

   

  شرق پرس: سرگئی معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد سرعت گفتگوهای هسته‌ای ایران کند شده است و آژانس باید هرچه سریعتر بر سر مسائل مورد اختلاف با این کشور به توافق برسد.

   

   

  باشگاه خبرنگاران به نقل از ایتار تاس نوشت:  ربابکوف گفت: «در این دور درباره همان چیزها بحث کردیم که در دور قبل بحث شده بود. متاسفانه سرعت پیشرفت مسائل در چند هفته گذشته کند شده است.»
   
  وی گفت: «مدت زمانی که تا ضرب‌الاجل باقی مانده است زیاد نیست و باید هرچه سریعتر گفتگوها را به خط پایان برسانیم.»
   
  وی افزود: «درباره همه مسایلی که حل‌نشده مانده‌اند چند بار بحث کرده‌ایم و کاملا آنها را می‌شناسیم. این مسایل شامل نحوه کاهش و برداشتن تحریم‌ها و اصلاح رویکردها نسبت به مسایل هسته‌ای شامل محدودیت برنامه هسته‌ای ایران و مساله دسترسی به مراکز هسته‌ای این کشور است.»
   
  ریابکوف گفت طرفین قادر به حل کلیه مسائل مربوط به دسترسی و نیز امکان از سرگیری تحریم‌های سازمان ملل نبوده‌اند. وی همچنین افزود ابهام موجود بر سر تغییر طراحی برخی از مراکز هسته‌ای ایران حل‌نشده باقی مانده است.
   
  وی در ادامه گفت در وضعیتی ایده‌آل، روز جمعه درباره مباحثات انجام‌شده به جمع‌بندی درباره زمان نشست وزیران و موضوع دیدار آنها به تفاهم می‌رسیم.
   
   
  معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد وزارت خارجه این کشور توصیه کرده است مسائل امنیتی ساده در گفتگوهای هسته‌ای ایران رعایت شود. این در حالی است که گزارش‌هایی مبنی بر وقوع جاسوسی از این گفتگوها منتشر شده است.
   
  ریاکوف در گفتگو با ایتارتاس گفت: «همه افراد متفاوت هستند و روش متفاوتی در زندگی دارند. برخی احتیاط می‌کنند و برخی این کار را احمقانه می‌دانند. قواعد اولیه امنیت، یعنی قواعد بهداشت حرفه‌ای باید در مذاکرات رعایت شود چه رسد به بحث محرمانه‌ماندن مذاکرات.»
   
  وی گفت: «معلوم نیست چرا این مساله زودتر از این فاش نشد.»
   
   
  وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: «معتقدیم ایران باید اول از همه با آژانس به توافق برسد. دغدغه‌های افراد شرکت‌کننده در گفتگوها در چارچوب تعامل ایران با آژانس حل می‌شود.»
   
  وی گفت ایران باید «مساله دسترسی کنترل‌شده به مراکز خود را حل کند.»
   
  وی افزود: «برای پذیرش کلیه خواسته‌های ایران بر مبنای اطلاعاتی که برخی دارند و ما فاقد آن هستیم آمادگی نداریم.»
   
  ریابکوف گفت: «معتقدیم تنها مبنایی که همه برای حل مساله می‌پذیرند سند چارچوب میان ایران و آژانس است و بحث درباره چگونگی اعمال این سند در توافق آتی خواهد بود.»
   
  وی تاکید کرد بحث درباره بازرسی و پرسش از افراد مطرح نیست بلکه درباره دسترسی کنترل‌شده به مراکزی است که با این برنامه سروکار دارند.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار