In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۲ | کد خبر : 69189
 • Print Friendly, PDF & Email

  با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران؛

  رونمایی از کتاب ” شاعران اشرف ” در بهشهر

  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد و جمعی از مسؤولان شهرستانی کتاب شاعران اشرف در اداره فرهنگ و ارشاد بهشهر رونمایی شد...

  رونمایی از کتاب " شاعران اشرف " در بهشهر

   

  به گزارش شرق مازندران (شرق پرس)  کتاب “شاعران اشرف”با هدف شناساندن شعرای به نام شهرستان بهشهر و بخشی از تاریخ ادبیات این مرز و بوم توسط انتشارات اشرف البلاد به چاپ رسیده است.

   

  در این کتاب آثار و شعر۲۴ شاعر بهشهری با همکاری حنیف خورشیدی نویسنده و شاعر بهشهری به چاپ رسیده است.

   

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم هنرمندان را شناسنامه و هویت هر شهر و دیار دانست وحمایت از هنر و هنرمندان را از مسائل مهم این اداره دانست که با قوت دنبال می شود.

   

  احد جاودانی با اعلام اینکه بودجه فرهنگی کشور و بودجه فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار ناچیز است؛ گفت: از کل اعتبارات ۶ هزار میلیارد تومانی کل کشور ۱۳ درصد به وزارت ارشاد اختصاص یافته است و مابقی در بین ۵۲ بنیاد و ۲۷ دستگاه تقسیم شده است.

   

  وی توجه به کتاب را از مسائل مهم در جامعه دانست و افزود: هر کتاب بر غنا و رشد و بالندگی جامعه می افزاید و باید بهبود وضعیت هنر، فرهنگ و رسانه شرق مازندران با قوت بیشتری دنبال شود.

   

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر هم در سخنانی گفت: کتاب و کتابخوانی مهمترین میراث ماندگار است که باید مورد توجه جدی باشد.

   

  به گزارش ایرنا, مسعود فلاح افزود: بهشهر کلکسیونی از مفاخر و هنرمندان و شاعران است که باید قدر این داشته ها را بدانیم و برای رشد و تقویت آنان و اثرگذاری در شهرمان استفاده شود.

   

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار