In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۸ | کد خبر : 51560
 • Print Friendly

  رکود دامن طلافروشان را هم گرفت/ تعطیلی ۷۰۰ طلافروشی در ۲ سال !

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور با بیان اینکه در فاصله سال 93 تا 94 در خود تهران 700 واحد طلافروشی تعطیل شده است به موضوع قاچاق طلا نیز اشاره کرد و گفت: بین 15 تا 22 درصد قاچاق طلا در کشور وجود دارد.

  رکود دامن طلافروشان را هم گرفت/ تعطیلی 700 طلافروشی در 2 سال !

   

   

  شرق پرس: رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور با بیان اینکه در فاصله سال های ۹۳ تا ۹۴ در تهران ۷۰۰ واحد طلافروشی تعطیل شده است پایین آوردن عیار طلا را رد کرد و گفت: طبق قانون استاندارد عیار طلا در کشورمان ۱۸ است.

   

   

   تسنیم نوشت: محمد کشتی آرای تأکید کرد: طبق قانون جدید نظام مالیاتی همه طلافروشی‌ها موظف هستند که از نرم‌افزار فروش برخوردار باشند، چنانکه در هنگام فروش از طریق پرینت یا دادن فاکتور میزان خرید و فروش خود را مشخص کنند.

   

  وی با بیان اینکه بر اساس قانون مورد اشاره دو سال است که باید اصناف کشور از صندوق فروش یا نرم‌افزار مربوط به آن برخوردار باشند، ادامه داد: برخی از صنوف به شکل مرسوم گذشته از صندوق فروش استفاده می کنند ولی در طلافروشی‌ها این الزام وجود دارد که از نرم‌افزار این امر استفاده شود و کلیه عملیات خرید و فروش خود را از طریق این نرم‌افزار انجام دهند.

   

  کشتی‌آرای با بیان اینکه ۳۲ هزار واحد طلافروشی در کشور وجود دارد،‌ادامه داد: در تهران حدود ۳ هزارو ۷۰۰ واحد طلافروشی وجود دارد که ۲ هزارو ۹۰۰ واحد آنها از مجوز و پروانه کسب برخوردار هستند.

   

  وی با بیان اینکه در طی چند سال اخیر برخی از واحدهای طلافروشی به علت رکود موجود در بازار و عدم توان در پرداخت مالیات تعطیل شده است،‌ اظهار کرد: رویکرد مردم در خرید طلا نیز نسبت به گذشته تغییر کرده است.

   

  کشتی  آرای با بیان اینکه در فاصله سال ۹۳ تا ۹۴ در خود تهران ۷۰۰ واحد طلافروشی تعطیل شده است به موضوع قاچاق طلا نیز اشاره کرد و گفت: بین ۱۵ تا ۲۲ درصد قاچاق طلا در کشور وجود دارد.

   

  وی همچنین برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر پایین آوردن عیار طلا را رد کرد و گفت: طبق قانون استاندارد عیار طلا در کشورمان ۱۸ است.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار