In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۷ | کد خبر : 32669
 • Print Friendly

  زمان دقیق اکران فیلم سینمایی محمد(ص) اعلام شد

  سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در این میان فیلم محمد(ص) به کارگردانی مجید مجیدی در گروه سینمایی آزادی و همزمان با تولد امام رضا (ع) در شهریور ماه روی پرده می رود.

  mohammad-film

   

   

   

  شرق پرس: سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارد سه فیلم تازه خبر داد و گفت: تکلیف ادامه اکران رستاخیز مشخص نیست و فعلاً فیلم مردن به وقت شهریور به جای این فیلم اکران خواهد شد.

   

   

  غلامرضا فرجی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در جلسه امروز قرارداد ۳ فیلم سینمایی منعقد شد. در این میان فیلم محمد(ص) به کارگردانی مجید مجیدی در گروه سینمایی آزادی و همزمان با تولد امام رضا (ع) در شهریور ماه روی پرده می رود.

   

  وی همچنین از جایگزینی فیلم سینمایی مردن به وقت شهریور به کارگردانی هاتف علیمردانی از چهارشنبه این هفته هفتم مرداد ماه در گروه سینمایی آزادی خبر داد.

   

  سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد فیلم سینمایی دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان نیز منعقد شد و این فیلم از چهارشنبه این هفته هفتم مرداد ماه در گروه سینمایی کوروش به جای فیلم نهنگ عنبر اکران می شود.

   

  فرجی درباره سرنوشت فیلم رستاخیز به کارگردانی احمدرضا درویش توضیح داد: شورای صنفی نمایش برای ادامه اکران این فیلم در انتظار پاسخ سازمان سینمایی است.

   

  فیلم رستاخیز ۲۴تیرماه در نخستین روز اکران خود به دلیل اعتراض برخی علما به تعویق افتاد.

   

  سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در نشست خبری از اکران فیلم رستاخیز در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این فیلم در صورت افکت نور بر روی تصویر شخصیت مورد نظر مراجع و اعمال تغییراتی توسط کارگردان اکران می شود.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار