In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۲ | کد خبر : 31823
 • Print Friendly

  زمین خواری ۱۲میلیاردی در استان گلستان کشف شد

  فرمانده انتظامی گلستان در خصوص زمین خواری 12 میلیارد ریالی افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی و ارایه نشدن ادله لازم توسط متهم، وی به همراه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

  zaminkhari16

   

  به گزارش شرق پرس سردار سیدمحمود میرفیضی اظهارداشت: در پی دریافت گزارش مبنی بر تصرف غیرمجاز اراضی ملی در یکی از روستاهای شهرستان گرگان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و در تحقیقات مقدماتی، بررسی کارآگاهان و کارشناسان اداره منابع طبیعی و براساس نقشه ها، مشخص شد این اراضی ملی به صورت غیرمجاز مورد تصرف قرار گرفته است.

   

   

  به گزارش ایرنا وی ادامه داد: با اقدامات پلیسی، فرد مورد نظر شناسایی و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی فرا خوانده شد.

   

  سردار میرفیضی اضافه کرد: متهم در ابتدا ادعای خرید اراضی مورد نظر را از فردی که هم اینک در قید حیات نیست مطرح کرد، اما نتوانست اسناد معتبر و قانونی مبنی بر این ادعا ارایه کند.

   

  فرمانده انتظامی گلستان افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی و ارایه نشدن ادله لازم توسط متهم، وی به همراه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

   

    یکی از معضلات در استانهای شمالی کشور و از جمله گلستان بحث زمین خواری و تصرف غیرمجاز اراضی ملی با توجه به ارزش بالای زمین و عرصه های جنگلی و کشاورزی است.

   

  اوایل ماه جاری رییس کل دادگستری گلستان در گفت وگو با خبرنگاران گفته بود که در اجرای طرح مبارزه با زمین خواری به ۲هزار و ۵۵ پرونده مربوط به تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی در سطح استان رسیدگی شده است.

   

  هادی هاشمیان مساحت این اراضی را یک هزار و ۲۳۷ هکتار اعلام کرده بود.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار