In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۳ | کد خبر : 50747
 • Print Friendly

  زندانی شدن یک معلم در روز معلم!

  سید مهدی شریفی معلم و فرهنگی آموزش و پرورش پس از ضمانت یک همشهری طی حکمی از سوی قاضی و رئیس دادگستری چاروسا, راهی زندان شد.

   

   

  شرق پرس: سید مهدی شریفی معلم فرهنگی قلعه رئیسی که در دبیرستان دخترانه و پسرانه قلعه رئیسی تدریس می کند در سال گذشته ضمانت یک همشهری خود را در دادگستری و بانک در چاروسا تضمین می‌کند.

   

  اما بعد از گذشت یکسال از ضمانت این معلم طی حکمی از سوی قاضی و رئیس دادگستری چاروسا وی, راهی زندان می‌شود تا دانش آموزان این معلم روز معلم را بدون معلم سپری کنند.

   

  امیدواریم آموزش و پرورش نسبت به ضمانت فرهنگیان و معلمان تدابیر بیشتری بیاندیشند و نگذارند عزت و احترام معلمان با یک ضمانت از بین برود.

   

  در روز جمعه امام جمعه شهر قلعه رئیسی در خصوص روز معلم در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: کار آموزش و پرورش انسان‌سازی بر مبنای اسلام است و در آموزش و پرورش میدان‌دار و کسی که در صف اول بوده معلم است.

   

  اسماعیل صلواتی یادآور شد: حرمت معلم باید حفظ شود و به تکریم و جایگاه آنها احترام شود و نباید احترام و حرمت یک معلم بخاطر ضمانت یک فرد از بین رود.

   

  وی افزود: نباید بگذاریم پای یک معلم به زندان باز شود و آبروی آن معلم را در بین دانش آموزان به باد دهیم./فارس

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار