In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۰ | کد خبر : 65318
 • Print Friendly, PDF & Email

  فرمانده انتظامی بهشهر خبر داد؛

  زن رمال کلاهبردار در بهشهر دستگیر شد

  سرهنگ شجاعی از دستگیری زن رمال که از طریق شبکه های مجازی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان بهشهری می کرد، خبر داد ...

  زن رمال کلاهبردار در بهشهر دستگیر شد

   

  به گزارش شرق پرس( شرق مازندران) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ابراهیم شجاعی اظهار داشت : ماموران انتظامی شهرستان بهشهر در پی دریافت خبری مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با روش های دعانویسی ، رمالی و فالگیری از طریق شبکه های مجازی ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

   

  فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه متهم به نام”فاطمه ” ۳۸ شناسایی شد.

   

  سرهنگ شجاعی، خاطر نشان کرد:ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی مرجع قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

   

  فرمانده انتظامی بهشهر، اظهار داشت: متهم ضمن اعتراف به کلاهبرداری از شهروندان از طریق رمالی و فالگیری در شبکه های مجازی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

   

  وی در خاتمه با اشاره به این که کلاهبرداران معمولا با استفاده از شیوه های حیله گرانه در فضاهای مجازی همواره به دنبال سودجویی های خود هستند، گفت: امروزه با توجه به این که بهترین مشاوران مذهبی، خانواده و روانشناسی در جامعه ما در دسترس می‌باشند، دیگر زمان رمالی و پیشگویی برای حل گرفتاری‌های مردم گذشته است و کارشناسان امر می‌توانند این مشکلات را به خوبی حل کنند؛ اتفاقی که هرگز در مراجعه به یک فالگیر و رمال نمی‌افتد.

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار