In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۶ | کد خبر : 52193
 • Print Friendly

  زن و شوهر زورگیر در شرق مازندران دستگیر شدند

  ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی موفق شدند رد خودرویی که توسط زن و شوهر زورگیر به سرقت رفته بود را در یکی از شهرستان های شرق استان شناسایی کنند.

  زن و شوهر زورگیر در مازندران دستگیر شدند

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس, فرمانده انتظامی محمودآباد گفت : زن و شوهر سارقی که با تهدید و زورگیری اقدام به سرقت خودروهای عبوری می کردند، دستگیر شدند.

   

   سرهنگ زمان شالیکار افزود : این زوج سارق بر اساس شکایت یکی از شهروندان مبنی برسرقت خودرویشان توسط یک زن و مرد مسافر ، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

   

  وی ادامه داد : سارقان به عنوان مسافر سوار خودروهای عبوری می شدند و با تهدید چاقو، خودرو مورد نظرشان را سرقت می کردند.

   

  سرهنگ شالیکار گفت : ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق شدند رد خودروی مسروقه را در یکی از شهرستان های شرق استان شناسایی کنند.

   

  وی اضافه کرد : با شناسایی مخفیگاه سارقان زورگیر و با هماهنگی قضایی متهمان به نام های اردشیر- ب  و  نازنین- ک در حال تردد با خودروی مسروقه دستگیر و تحویل قانون شدند.

   

  دی ماه سال گذشته نیز زن و شوهری خودروی یکی از مسافران این شهر را به سرقت بردند ولی پس از چند روز توسط ماموران پلیس دستگیر و خودروی سرقتی نیز به مالک برگردانده شد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار