In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۴ | کد خبر : 37876
 • Print Friendly, PDF & Email

  سئوال نماینده شرق مازندران از ظریف درباره دست دادن به اوباما

  در جلسه امروز مجلس مقیمی نماینده گلوگاه بهشهر و نکا علت دست دادن ظریف با رییس جمهور آمریکا را از او سوال کرد و گفت که وزیر خارجه نماینده ملت ایران بوده و عملا به نام ملت ایران دست داده است که ظریف نیز توضیحات کاملی در اینباره داد.

   

   

  شرق پرس: وزیر امور خارجه کشورمان در جلسه امروز سه شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سوال یک نماینده درباره علت دست دادن با اوباما در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل پاسخ داد.
   
   
   
  در این جلسه  مقیمی نماینده گلوگاه, نکا و بهشهر علت دست دادن ظریف با رییس جمهور آمریکا را از او سوال کرد و گفت که وزیر خارجه نماینده ملت ایران بوده و عملا به نام ملت ایران دست داده است.
   
   
   
   محمدجواد ظریف در پاسخ به این سوال گفت که معمولا روسای جمهور پس از سخنرانی خود در سازمان ملل جلسه را ترک می‌کنند و اوباما هم پس از سخنرانی جلسه را ترک کرد اما به نظر می‌رسد اوباما نه برای دست دادن با من بلکه برای دست دادن با رییس جمهور روحانی برنامه‌ریزی کرده بود. پس دست دادن من با رییس جمهور آمریکا اتفاقی بود اما آن‌ها برای روبرو شدن با رییس جمهور ایران برنامه داشتند که البته میسر نشد.
   
   
   آقای ظریف در این جلسه گفت آنچه من انجام دادم رسم ادب اسلامی بود چرا که اوباما به طرف من آمد و دست داد و این مجموعا یک دقیقه طول کشید. همچنین اوباما گفت که در خصوص برجام زحمت زیادی کشیده شده و باید در اجرای آن کوشا باشیم.
   
   
   
   
   
  ایسنا

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “سئوال نماینده شرق مازندران از ظریف درباره دست دادن به اوباما”
  1. صدا بی صدا گفت:

   درود به مرد بزرگ دکتر مقیمی
   الان کل مشکلات شرق مازندران بواسطه این سوال شما حل شد.حق تمام احاد مردم هم از ظالام گرفته شدو


  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار