In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۹:۰۹ | کد خبر : 54997
 • Print Friendly

  فرماندار خبر داد؛

  ساری بعنوان پایلویت شهر هوشمند در کشور شد

  حسین زادگان درباره شهر هوشمند گفت: فرمانداری در حال پیگیری‌های لازم جهت اجرایی شدن ارائه خدمات دولت از طریق پنجره واحد به شهروندان است.

  ساری بعنوان پایلویت شهر هوشمند در کشور شد

   

  شرق مازندران: فرماندار ساری با بیان اینکه زیرساخت‌های دولت الکترونیک در ساری فراهم است گفت: ساری پایلوت شهر هوشمند کشور شد.

   احمد حسین زادگان در نشست دولت الکترونیک با بیان اینکه در حوزه دولت الکترونیک تمامی دستگاه‌ها قادر به ارائه خدمات مجموعه خود از طریق درگاه‌های موجود به شهروندان است گفت: قریب به اتفاق تمامی دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مرکز استان با اتصال به شبکه دولت الکترونیک قادر به تبادل اطلاعات و برقراری ارتباط با یکدیگر هستند.

  وی تاکید کرد: فرمانداری در حال پیگیری‌های لازم جهت اجرایی شدن ارائه خدمات دولت از طریق پنجره واحد به شهروندان است.

  به گزاش مهر, یدالله طهماسبی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران با اشاره به عزم جدی استان در زمینه هوشمند سازی شهری و درون سازمانی بیان کرد: با توجه به تشکیل کارگروه دولت الکترونیک و نقش کارگروه در به ثمر رساندن طرح‌های کلان در حوزه فناوری اطلاعات، در تلاش هستیم گامی ارزشمند در راستای توسعه دولت الکترونیک و شهر هوشمند برداریم.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار