In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۶ | کد خبر : 29569
 • Print Friendly

  رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه:

  سرانه ورزشی شهروندان گلوگاهی بالاتر از استاندارد است

  رئیس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت: یکی از برنامه های جدی اداره ورزش و جوانان در گلوگاه ، ساخت سالن های ورزشی در گلوگاه و فراهم کردن فرصت انجام ورزش حرفه ای برای روستاییان است.

  سالن ورزشی ریحان آباد گلوگاه به بهره برداری رسید

   

   

  به گزارش شرق پرس رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت : سرانه ورزشی هر شهروند گلوگاهی از میزان تعیین شده استاندارد فراتر است .

   

   

   

  محمدرضا دارابی روز دوشنبه در حاشیه مراسم آغاز ساخت سالن ورزشی روستای ریحان آباد این شهرستان در گفت و گو با ایرنا گفت: در شرایطی که میزان استاندارد سرانه ورزشی هر ایرانی ، ۲ متر تعیین شده است ، با تلاش های فراوان انجام شده برای ساخت اماکن ورزشی در گلوگاه ، این مقدار سرانه ورزشی برای هر شهروند گلوگاهی از ۲ متر نیز بیشتر است.

   

  وی بیان کرد : یکی از برنامه های جدی اداره ورزش و جوانان در گلوگاه ، ساخت سالن های ورزشی در گلوگاه و فراهم کردن فرصت انجام ورزش حرفه ای برای روستاییان است.

   

  رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه افزود : در حال حاضر در روستاهای قلعه پایان ، ولمازو و لمراسک ، سالن های ورزشی توپی و در حد استاندارد و در ۳ روستای دیگر نیز سالن ورزشی غیرتوپی و تمرینی ساخته و در اختیار جوانان این روستاها قرار گرفته است.

   

  دارابی ادامه داد : علاوه بر آن ، سالن ورزشی روستاهای مهدیرجه و لمرد در بخش کوهستانی این شهرستان نیز در مراحل پایانی قرار دارد و تلاش می کنیم در آینده ای نزدیک بتوانیم این سالن ها را به مرحله بهره برداری برسانیم.

   

  وی به آغاز ساخت سالن ورزشی روستای ریحان آباد اشاره کرد و گفت : این سالن ورزشی به مساحت ۷۵۰ متر و با بودجه پیش بینی شده ۶۰۰ میلیون تومان احداث خواهد شد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار