In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۲ | کد خبر : 25482
 • Print Friendly

  سایت عارف پس از هک شدن به حالت عادی بازگشت

  در صفحه هک شده سایت عارف این پیام آمده بود که «یمن برای همیشه عرب باقی می‌ماند» و «هر انگشتی که به سمت یمن دراز شود٬ قطع خواهد شد.»

  aref-sait5

   

   

  شرق پرس: سایت شخصی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای دقایقی از سوی هکرهای منتسب به کشورهای عربی هک شده بود٬ به حالت عادی بازگشت.
   
   

  در پی حمله سایبری به سایت شخصی محمدرضا عارف، این سایت برای دقایقی هک شده بود که با پیگیری مسئولان فنی این سایت و جلوگیری ازحملات سایبری هکر‌ها، سایت عارف مجددا به حالت عادی بازگشت.

   

  مسئولان سایت با محکوم دانستن تصاویر توهین آمیز و اختلاف‌برانگیز  گفته‌اند که پس از شناسایی منشا این حملات، اقدامات لازم برای پیگیری این مسئله انجام خواهند داد.

   

  در صفحه هک شده سایت عارف این پیام آمده بود که «یمن برای همیشه عرب باقی می‌ماند» و «هر انگشتی که به سمت یمن دراز شود٬ قطع خواهد شد.»

   

  شایان ذکر است بر اساس این گزارش در پیامی که در صفحه اول این سایت مجمع استاندارن منتشر شده بود٬ به کشورهای جهان هشدار داده شده که داعش (ایالات اسلامی) انتقام افرادی که توسط حکومت‌های جنایتکار کشته شده‌اند را خواهند گرفت و سرزمین‌های اسلامی را از دست دشمنان آزاد خواهند کرد.

   

  پیش از این سایت مجمع استانداران ایران توسط گروهی که خود را «ISIS» می‌نامد٬ هک شده بود.

   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار