In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۷:۲۱ | کد خبر : 55757
 • Print Friendly

  سخنگوی وزارت خارجه : هیچ فردی از ستاد برجام دستگیر نشد

  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: این فرد دستگیر نیست و به قید وثیقه آزاد است اما ما هم به عنوان وزارت امور خارجه علاقه‌مند هستیم که دوستان در قوه قضاییه هر چه سریعتر نظرات خود را اعلام کنند

   

  بهرام قاسمی ،سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: فردی که به اتهام جاسوسی به طور موقت دستگیر شده است، عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای نبوده و از سوی ارگان‌های اقتصادی برای شرکت در برخی از مذاکرات بانکی معرفی شده است.
   
  خبرگزاری صدا و سیما نوشت: بهرام قاسمی تصریح کرد: خود ایشان (دری اصفهانی) مصاحبه‌ای انجام داده است که آزاد است. این یک موضوع قضایی و امنیتی است و ما هم علاقه‌مند هستیم که سیستم امنیتی و قضایی کشور در این مورد هر چه زودتر حقایق را روشن کنند. وی ادامه داد: ما در ابتدا که این خبر اعلام شد گفتیم که هیچ فردی از ستاد برجام جاسوس نبوده و دستگیر نشده است که همین طور هم بود. قاسمی اظهار داشت: بعد معلوم شد که این فرد از سیستم بانکی بوده که گاهی در برخی از مذاکرات که بحث اقتصادی و بانکی مطرح بوده است، شرکت می‌کرده و با معرفی بعضی از ارگان‌های اقتصادی این کار انجام شده است.
   
  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به هرحال آنچه امروز می‌توانم بگویم این است که این فرد دستگیر نیست و به قید وثیقه آزاد است اما ما هم به عنوان وزارت امور خارجه و سازمانی که ستاد برجام و پیگیری‌های برجام در آن وجود دارد علاقه‌مند هستیم که دوستان در قوه قضاییه هر چه سریعتر نظرات خود را اعلام کنند که رسانه‌ها و مردم ما از گمانه‌زنی خارج شوند.
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار