In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۸ | کد خبر : 10657
 • Print Friendly, PDF & Email

  سرانجام تلخ مرده ای که در قبر زنده شده بود

  بنابر اعلام پلیس، یکی از کارکنان این قبرستان و دو فرد دیگر از شنیدن صدا و درخواست کمک از داخل قبری که محل دفن یک زن بود وحشت‌زده شده بودند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

   

  پلیس یونان اعلام کرد: یکی از کارکنان قبرستانی در این کشور با شنیدن صدای کمک‌خواهی از داخل یکی از قبرها، اقدام به کندن آن کرد.

   

  شرق پرس: بنابر اعلام پلیس، یکی از کارکنان این قبرستان و دو فرد دیگر از شنیدن صدا و درخواست کمک از داخل قبری که محل دفن یک زن بود وحشت‌زده شده بودند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

   

  این زن ۴۹ ساله که بیمار مبتلا به سرطان بوده پس از صدور گواهی فوت در این قبرستان به خاک سپرده شده بود اما مدت کوتاهی پس از آن به هوش آمده و درخواست کمک کرده است. کارکنان این قبرستان پس از مطلع کردن پلیس، قبر را شکافتند تا این زن را نجات دهند اما پس از رسیدن به تابوت متوجه شدند او بر اثر خفگی جان خود را از دست داده است.

   

  به گزارش ایسنا به نقل از گلف نیوز، بنابر اعلام پلیس یونان، پزشک صادرکننده گواهی فوت این زن گفته است که ادعای به هوش آمدن او را باور ندارد چرا که پس از انجام آزمایش‌های متعدد فوت وی تایید شده است.

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار