In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ - ۹:۴۴ | کد خبر : 31159
 • Print Friendly

  دكتر بتول حسین رشیدی

  سرطان از مادر به جنین منتقل نمی شود !!!!!!

  دكتر بتول حسین رشیدی گفت: به غیر از سرطانهایی كه منشاء ژنتیك دارند، نفس انتقال بیماری سرطان از مادر به جنین درست نیست ولی در هر صورت زمینه ژنتیكی در این جنین ها وجود دارد.

  download

   

   
   
   
   
   
  شرق پرس : دکتر بتول حسین رشیدی استاد گروه زنان دانشگاه تهران گفت: با پیشرفت تکنولوژی و افزایش عمر بیماران سرطانی در سالهای اخیر قضیه باروری در این بیماران بسیار مهم و جدی شده و ما نیز به عنوان متخصصین نازایی و همکاران ما به عنوان متخصصین انکولوژی باید به این مسئله  توجه داشته و حتما قبل از انجام رادیوتراپی جلسات مشاوره ای با بیمار انجام شود.
   
   
   
  وی گرفتن جنین و یا حتی تخمک را قبل از رادیوتراپی مهم دانست و افزود: با روشها و پروتکل های موجود حال حاضر در هر زمانی که همکاران آنکولوژی فرد را به ما معرفی کنند ، تحریک تخمک گذاری را میتوان شروع کرده و براساس مطالعات انجام شده در این زمینه نتایج این روش  موفقیت خوبی داشته و تعداد تخمک ها و فریز کردن هم قابل قبول است.
   
   
   
  دکتر رشیدی  تصریح کرد: به غیر از سرطانهایی که منشاء ژنتیک دارند، نفس انتقال بیماری سرطان از مادر به جنین درست نیست ولی در هر صورت زمینه ژنتیکی در این جنین ها وجود دارد.
   
   
   
  وی در پایان خاطر نشان کرد: شیوع سرطان نسبت به گذشته بسیار زیاد شده که این موضوع مهم باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد ولی به دلیل پیشرفت روش های کمک باروری تولید مثل ، مانند فریز تخمک و با افزایش تکنولوژی در درمان های سرطان و روش های کمک باروری موارد بارداری حین سرطان زیاد شده است.
   
   
   
   
   
  باشگاه خبرنگاران 

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار