In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۳ | کد خبر : 33443
 • Print Friendly

  سفر رئیس حج و زیارت به سوریه برای بررسی اعزام زائران ایرانی

  معاون وزیر گردشگری سوریه با استقبال از سفر رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان به دمشق ابراز امیدواری کرد که زائران ایرانی باردیگر بتوانند به سوریه سفر کنند.

  رئیس سازمان حج و زیارت: عمره گذاران نسبت به اعلام انصراف خود اقدام کنند

   

   

   

  شرق پرس: رییس سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران امروز برای بررسی وضعیت اعزام کاروان های زیارتی ایران به سوریه وارد فرودگاه دمشق شد.

   

   

   
   سعید اوحدی تصریح کرد : درصورت تصمیم گیری برای ازسرگیری اعزام کاروانهای زیارتی به سوریه، تاریخ این اعزام ها به بعد از حج تمتع موکول خواهد شد.

   

   
  وی  گفت : تا پیش از بحران سوریه و براساس آمار دفتر حج و زیارت ایران در این کشور سالانه بیش از یک میلیون زائر از ایران به سوریه سفر می کردند.

   

   
  برپایه این گزارش ، اکنون نیز سوریها تلاش می کنند ، با برقراری امنیت در منطقه زینبیه (س) و همچنین در داخل شهر دمشق ، دوباره بتوانند فضای مناسبی ازسرگیری سفر کاروانهای زیارتی از ایران به سوریه فراهم  کنند.

   

   
  معاون وزیر گردشگری سوریه با استقبال از  سفر رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان به دمشق ابراز امیدواری کرد که زائران ایرانی باردیگر بتوانند به سوریه سفر کنند.

   

   
  رامی مارتینی افزود : هم اکنون در منطقه زینبیه و دمشق امنیت کاملا برقرار است ، ضمن اینکه در این سفر راه های افزایش کاروانهای زیارتی از سوریه به ایران نیز بررسی خواهد شد.

   

   
  همچنین اوحدی در این سفر با بشر سازجی وزیر جهانگردی سوریه و شمار دیگری از مسئولان این کشور دیدار وگفتگو خواهد کرد.

   

   

   

   

   

   

  خبرگزاری صداوسیما

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار