In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۹ | کد خبر : 26773
 • Print Friendly

  سناتور آمریکایی: شرط توافق با ایران به رسمیت شناختن اسرائیل است

  سناتور جمهوریخواه آمریکا اعلام کرد هرنوع توافق با ایران باید به این شرط باشد که این کشور موجودیت اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

  senator-usa

   

   
  شرق پرس: سناتور جمهوریخواه آمریکا اعلام کرد هرنوع توافق با ایران باید به این شرط باشد که این کشور موجودیت رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسد.
   

   باشگاه خبرنگاران به نقل از اسرائیل نشنال نیوز نوشت: مارکو روبیو،سناتور جمهوریخواه آمریکا اعلام کرد هرنوع توافق با ایران باید به این شرط باشد که این کشور موجودیت اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

   
   
  مارکو روبیو سناتور جمهوریخواه فلوریدا در جلسه سنا مدعی شد: دولت ایران می خواهد به قدرت سلطه گر در خاورمیانه و سراسر منطقه تبدیل شود. آنها کشتی تجاری را در آبهای بین المللی ربودند، حامی تروریسم هستند، تلاش کردند سفیر عربستان سعودی در آمریکا را ترور کنند و در آمیا بمب گذاری کردند.
   
   
  روبیو با ادعای اینکه طرح ایران برای برنامه هسته‌ای دستیابی به بمب است افزود: ایران پول زیادی برای موشک‌های دوربرد هزینه کرد. آنها این کار را انجام داده‌اند؛زیرا این بخش دوم برنامه آنها است. آنها مانند کره شمالی تلاش کرده اند برنامه هسته‌ای خود را مخفی کنند و بگویند ما این را برای انرژی می‌خواهیم در حالی که نیازی به آن ندارند.
   
  وی همچنین گفت: آنها می دانند در آینده نیاز به بمب هسته‌ای دارند. آنها می‌خواهند به یک قدرت هسته‌ای تبدیل شوند و بر همین مبنا تصمیم گرفتند بمب هسته‌ای تولید کنند.
   
   
  روبیو گفت: کره شمالی همچنان بر سر قدرت است اما معمر قذافی از بین رفته است. دلیل این موضوع این است که کره شمالی به تسلیحات هسته ای دست یافته است. رهبر ایران در صد مناسبت مختلف در این زمینه صحبت کرده است. آنها هر جمعه شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می‌دهند و بارها گفته‌اند شما را می‌کشیم. ما باید این موضوع را جدی بگیریم.
   
   
  این سناتور با بیان اینکه گزاره برگ ایران و آمریکا با یکدیگر متفاوت است،افزود: گزاره برگ ایران می‌گوید تحریم‌ها فورا لغو می‌شود؛ اما گزاره برگ آمریکا می‌گوید برداشتن تحریم‌ها مرحله ای است. هر نوع توافق با ایران باید به شرط این باشد که این کشور موجودیت اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار