In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۹:۲۵ | کد خبر : 33603
 • Print Friendly

  مظلومیت شهدای غواص همچنان ادامه دارد؛

  سوءاستفاده سیاسی از شهدای غواص ممنوع

  روزگذشته که تشییع پیکر شهدای غواص در ساری با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شد و مردم در این مراسم حماسه حضور دیگری را رقم زدند اما برخی افراد، بر مظلومیت این شهدا رحم نکرده و به نفع خود بهره‌برداری کردند.

   

   

   

  به گزارش شرق پرس از زمان انتشار خبر کشف اجساد ۱۷۵ غواص شهید، مردم ایران غرق در عزا و ماتم هستند.

   

   

  قساوت دشمن در نحوه به شهادت رساندن رزمندگان ایرانی در جبهه نبرد، دل هر ایرانی را به درد آورده است.

   

   

  tashi-sari5

   

   

  روزگذشته که تشییع پیکر شهدای غواص در ساری با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شد و مردم در این مراسم حماسه حضور دیگری را رقم زدند اما برخی افراد، بر مظلومیت این شهدا رحم نکرده و به نفع خود بهره‌برداری کردند.

   

   

   

  توزیع اقلام انتخاباتی مانند بادبزنی که در تصویر بالا در دست یکی از شهروندان ساروی مشاهده می‌شود، اوج سنگ‌دلی برخی نامزدهای انتخابات مجلس، بر مظلومیت شهدا است.

   

   

  در حالی که مردم از ساعات نخستین صبح حتی با نوزاد در آغوش، برای وداع با شهدای غواص آمده بودند، برخی نامزدهای انتخابات مجلس، بی‌توجه به زمان قانونی تبلیغات انتخابات، نسبت به تبلیغات انتخابات اقدام کردند.

   

   

  این افراد، بدون توجه به فضای غم‌باری که در شهر حاکم است، منافع خود را بر احساسات مردم ترجیح دادند و با سوء‌استفاده از نام شهدا، درنظر داشتند نام خود را بر زبان مردم جاری کنند.

   

   

  به یقین دستگاه‌های نظارتی در زمان احراز صلاحیت نامزدهای انتخاباتی، از مواردی که منجر به جریحه‌دار کردن احساسات مردم شده است، عبور نکرده و نمی‌گذارد حق مردم پایمال شود.

   

   

   بارها جمله «شهدا شرمنده‌ایم» را شنیده یا بر زبان جاری کرده‌ایم اما امروز با این اقدام، به واقع باید بگوییم «شهدا شرمنده‌ایم».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  فارس

   

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  ۳ نظر برای “سوءاستفاده سیاسی از شهدای غواص ممنوع”
  1. سعید گفت:

   هردم از این باغ بری میرسد ، تازه تر از تازه تری میرسد ، بدا به شهری که ….. بشه نماینده مردم وبد حال مردمیکه به …..رای بدن گرچه این اقا اگه رای بیاره با رای مردم نیست با ….

  2. محمدساری گفت:

   این اقایوووون درزمان تصدی ومسوولیت چه کردندخداعالم است؟درسوء استفاده مسبوق به سابقه اندحتماافکارعمومی پاسخ ادعاراخواهدداد.افتادندگردن مردم دیگه به هرقیمتی شده بایستی رای بیارندتاجان مارونگیرندول کن معامله نیستندبادبزن برقی چیه کولرسیارمیدن دست مردم بعدتادیناراخرچندین برابرشومیگیرندتبلیغات هزینه نیست سرمایه است هنوزبخاردیگ غذاازیادمان نرفته وبه نعل وبه میخ زدن چپ وراستی وگرماکدوم طرف بیشتره روخوب بخاطرداریم همه میگندزحمت کشیدیم حقمونه باید نماینده بشیم وشورای شهربه مارای بدن خداعاقبت همه مونو ختم به خیرکند

  3. خورشیدی گفت:

   این اقارای نمیاره ول معطله چنان مردم رادرزمان گذشته مشمئزکردبرو ببین افکارعمومی کاملااگاهی داره ازعملکردشون


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار