In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ - ۹:۰۲ | کد خبر : 31536
 • Print Friendly

  سوءاستفاده و تعرض رئیس پلیس به زنان زندانی با وعده ی آزادی + عکس

  رئیس پلیس امنیتی در زندان زنان به اتهام دو فقره تعرض جنسی در بازداشتگاه و چندین مورد سوء رفتار نسبت به زندانیان شناسایی و دستگیر شد.

  دستگیری رییس زندان به اتهام تعرض جنسی + عکس

   

   

   

  شرق پرس : “فرد ورد” ۵۰ ساله رئیس پلیس امنیتی در زندان زنان به اتهام دو فقره تعرض جنسی در بازداشتگاه و چندین مورد سوء رفتار نسبت به زندانیان شناسایی و دستگیر شد.

   

   

   

  بنا بر این گزارش رابطه پنهانی “فرد ورد” با یکی از زندانیان  زن ۲۷ ساله ، زمانی فاش شد که وی این زندانی را پس از انتخاب به عنوان نظافتچی ، بارها و بارها به دفترش در زندان “بیلور” فرا میخواند.

   

   

   

   

   این  زندانی ۲۷ ساله را که در حال گذراندن حکم طولانی مدت خود به اتهام سرقت و قاچاق مواد مخدر در شهر “دوور” امریکا شناسایی و دستگیر شده بود، که “فرد ورد” با وعده  آزادی او را تسلیم خواسته های بی شرمانه‌اش کرده بود.

   

   

   

  رییس امنیتی این زندان از قربانی اش خواسته بود تا در صورت قبول پیشنهادش وی را به دلیل داشتن رفتار خوب در دوران محکومیت و درج آن در پرونده اش به قید ضمانت آزاد کند.

   

   

  دستگیری رییس زندان به اتهام تعرض جنسی + عکس

   

   

  رابطه پنهانی “ورد” زمانی فاش شد که  تیم بازرسی زندان “بیلور” مسوول رصد تمامی دوربینهای مداربسته بودند، متوجه فراخوانده شدن یک زندانی به عنوان نظافت چی به دفتر رییس امنیتی بیش از چند بار در طول روز شدند که همین امر منجر به مشکوک شدن آنها به “فرد ورد” رییس امنیتی این زندان شد و بنا به درخواست تیم بازرسی تحقیقات برای آشکار شدن حقیقت اغاز شد.

   

   

   

  به گزارش تیم تحقیقات داخلی این زندان ،از لحظه ای که این زندانی وارد اتاق میشد دیگر تصویری از وی و “ورد”  در داخل اتاق وجود نداشت و بدون آنکه دفتر وی نظافت شود زندانی خارج میشد و “ورد” در جای خود مستقر میشد.همین غیبت چند دقیقه ای که چند بار در طول روز اتفاق می افتاد پرده از فساد اخلاقی این مقام عالی رتبه برداشت.

   

   

   

  بر اساس قوانین مصوب در این زندان عمل بستن درب و تنها بودن با یک زندانی بدون شاهد تنها زمانی اتفاق می افتد که موارد ایمنی یا امنیتی زندانی در معرض خطر باشد .

   

   

   

   این مقام عالی رتبه که با حضور به موقع نگهبانان در حین ارتکاب جرم دستگیر شد از مقام خود عزل و تا برگزار شدن اولین جلسه دادگاه به زندان ایالتی “دلاور”منتقل شد.

   

   

   

  زندان “بیلور” تنها زندان دولتی زنان در “دلاور” با ۴۰۰ زندانی است و بازداشت شدگان از سال ۱۹۹۱ در این زندان بسر میبرند و برقراری امنیت و حفاظت از آنان بر عهده  ۱۲۰ کارمند پلیس مرد تمام وقت است.

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران 

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار