In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۹ | کد خبر : 69924
 • Print Friendly

  نماینده شرق مازندران خبر داد؛

  سواپ نفت خام بندر نکا از سر گرفته شد

  شاعری با اشاره به احداث مخازن سوختی و فعالیت‌های کشتیرانی در بندر نکا افزود: شروع مجدد سوآپ سوخت نفت خام از کشورهای آسیای میانه از طریق بندر نکا موجب رونق حمل و نقل دریایی و استفاده بهینه از سرمایه‌گذاری‌های انجام شده می شود...

  سواپ نفت خام بندر نکا از سر گرفته شد

   

  به گزارش شرق مازندران به نقل از دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم شهرستانهای شرقی مازندران در مجلس شورای اسلامی، علی محمد شاعری اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و پس از یک دهه توقف، با ورود چندین فروند کشتی از بندر آلاجای ترکمنستان، از اوایل مردادماه امسال سوآپ نفت خام از بندر نکا از سرگرفته شد.

   

   

  وی افزود: با توجه به اینکه سرمایه‌گذاری زیادی توسط شرکت پایانه‌های نفتی ایران در بندر نکا انجام شده است، وقفه یک دهه ای انتقال سوآپ نفت خام از این بندر منجر به رکود شدید اقتصادی و از بین رفتن اشتغال در منطقه شد.

   

   

  شاعری با اشاره به احداث مخازن سوختی و فعالیت‌های کشتیرانی در بندر نکا افزود: شروع مجدد سوآپ سوخت نفت خام از کشورهای آسیای میانه از طریق بندر نکا موجب رونق حمل و نقل دریایی و استفاده بهینه از سرمایه‌گذاری‌های انجام شده می شود و اشتغال از دست رفته را به منطقه باز می‌گرداند.

   

   

  نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال پایدار، درآمد ثابت و رونق اقتصادی از مزایای سواپ نفت خام است که زمینه ساز رشد اقتصادی منطقه خواهد بود.

   

   

  شاعری با اعلام حمایت مجلس شورای اسلامی از سوآپ نفتی، خواستار همکاری تمام دستگاه‌های مرتبط از جمله سازمان بنادر و دریانوردی در ارائه خدمات بهتر دریانوردی و دریایی، امور گمرکی و شرکت‌های وابسته به ویژه پایانه نفتی شمال برای رونق اقتصادی منطقه شد.

   

   

  سوآپ نفتی به فرآیندی گفته می‌شود که دولت یا تجار بخش خصوصی، نفت را در یک مرز کشور از همسایگان دریافت کرده و در مرز دیگر به افراد یا شرکت‌های مورد نظر آنان تحویل می‌دهند.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار