In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۸ | کد خبر : 38536
 • Print Friendly

  سورپرایز جک استراو از وضعیت خوب امنیت در ایران

  جک استراو وزیر خارجه سابق انگلستان در پیام خود نوشت: خاطره سه روز اقامت در هتل باغ مشيرالممالك يزد و بازديد از جاذبه هاي منحصر به فرد يزد ، تفت و ميبد دیدنی بود.این سفرهمراه با مهمانوازي ايراني و اسايش با حس امنيت بالا بود

  jak-esterao5

   

   

  شرق پرس: جک استراو وزیر اسبق امور خارجه انگلستان در پی سفر به کهن شهر یزد در پیامی اعلام کرد: امنیت در ایران، مخصوصا یزد بسیار بالاست.

   

   

   در پیام وی آمده است: خاطره سه روز اقامت در هتل باغ مشیرالممالک یزد و بازدید از جاذبه های منحصر به فرد یزد ، تفت و میبد دیدنی بود.این سفرهمراه با مهمانوازی ایرانی و اسایش با حس امنیت بالا بود.

  این سفر بدون تشریفات و با این کیفیت ،چراغ سبزی است برای سفر گردشگران به ایران اسلامی.

   

   

   

  تابناک نوشت: وی همچنین در دفتر یادبود هتل تاریخی مشیر و باغ تاریخی نمیر تفت چنین نوشت:

   

  همسرم، دوستانم، من شب فوق العاده ای را در باغ نمیر تفت گذراندیم. ما مجذوب کیفیت و نوع بازسازی شدیم که باعث زیبا شدن این مکان گشته است. غذایی که در اینجا خوردیم بهترین غذایی بود که در ایران خورده بودیم، ما یزد را دوست داریم.

   

  ما از اقامتمان در هتل تاریخی مشیرالممالک یزد لذت برده ایم. کارکنان هتل خیلی دوست داشتنی و کمک کننده هستند. غذا خوب هست. بالاتر از همه اینها هتل زیباست همراه با باغ ایرانی مفرح که تسکین دهنده اعصاب و ارتقا دهنده روح است.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار