In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۹ | کد خبر : 69655
 • Print Friendly

  جمعه نخستین پرواز حج استان؛

  سیزده پرواز برای انتقال حجاج مازندرانی به سرزمین وحی

  وطن خواه با اعلام اینکه نخستین پرواز حجاج مازندرانی از جمعه آغاز می شود افزود: امسال حجاج مازندران در قالب 13 پرواز از فرودگاه دشت‌ناز ساری به فرودگاه جده اعزام می‌شوند...

  سیزده پرواز برای انتقال حجاج مازندرانی به سرزمین وحی

   

   
  به گزارش شرق پرس سعدالله وطن‌خواه در گفت‌وگو با  فارس، اظهار کرد: امسال ۳ هزار و ۳۳۵ زائر مازندرانی به همراه کارگزاران و عوامل اجرایی در مجموع ۳ هزار و ۴۹۵ نفر در قالب ۲۴ کاروان از  فرودگاه دشت‌ناز ساری عازم سرزمین وحی می‌شوند.

   

  وی بیان کرد: تمام پروازهای حج تمتع امسال توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود.

   

  مدیرکل فرودگاه‌های مازندران ادامه داد: امسال حجاج مازندران در قالب ۱۳ پرواز از فرودگاه دشت‌ناز ساری به فرودگاه جده اعزام می‌شوند.

   

  این مسؤول تصریح کرد: نخستین گروه حجاج مازندرانی ساعت ۱۲ روز جمعه ۲۷ مردادماه امسال فرودگاه دشت‌ناز ساری را به مقصد جده ترک می‌کنند که البته مراسم بدرقه از زائران با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

   

  وطن‌خواه در پایان گفت: هشدارهای لازم در ارتباط با جلوگیری از حمل موادمخدر و برخی از داروهای روان‌گردان و مخرب داده شده که در صورت مشاهده زائر از سفر باز می‌ماند.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار