In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰ | کد خبر : 49903
 • Print Friendly

  در نشست میراث فرهنگی مازندران مطرح شد؛

  شرق مازندران ۱۵ هزار بیکار دارد/ گردشگری راهکار رونق اقتصاد شرق مازندان

  شاعری نماینده منتخب مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس گفت: وجود ۱۵ هزار بیکار اقدام ضربتی و عملیاتی را برای اشتغال‌زایی طلب می‌کند و رونق گردشگری راهکار آنست.

  علی محمد شاعری: شرق مازندران 15 هزار بیکار دارد/ رونق گردشگری راهکار رونق اقتصاد شرق مازندان

   

   

  به گزارش شرق پرس، علی‌محمد شاعری نماینده منتخب شهرستانهای شرقی مازندران در نشست میراث فرهنگی، رونق گردشگری شرق مازندران را اولویت اساسی و نخست خود اعلام کرد و گفت: شهرها و روستاهای شرق مازندران باوجود جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی که در خود جای‌داده می‌تواند مقصد اصلی گردشگران باشد.

   

  وی افزود: بیکاری معضل اساسی و نگران‌کننده شرق مازندران است و ۱۵ هزار بیکار اقدام اساسی را طلب می‌کند و گردشگری بهترین راهکار ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شرق مازندران است .

   

  نماینده منتخب مردم شرق مازندران برای برداشتن موانع توسعه گردشگری و هماهنگی با سایر دستگاه‌ها قول مساعد داد و گفت: هر مانعی برای مقصد شدن گردشگری در شرق مازندران را می‌توان با مدیریت جهادی از سر راه برداشت.

   

  وی افزود: با تعریف چند پروژه مهم باید تغییرات ایجادشده در عرصه گردشگری را برای مردم شرق استان محسوس کرد تا بخش خصوصی با رغبت بیشتری وارد میدان شود.

   

   

   

   

   

   

   

  مهر

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار