In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۸ | کد خبر : 51639
 • Print Friendly

  معاون وزیر کشور در ساری؛

  فرمانداران پاسخگوی مطالبات مردم باشند

  مقیمی معاون وزیر کشور در ساری گفت : فرمانداران باید بذر امید را در دل مردم بکارند و به عنوان حاکم باید در دسترس مردم و پاسخگوی مطالبات آنان باشند.

  فرمانداران پاسخگوی مطالبات مردم باشند

   

   

   

  به گزارش شرق پرس محمدحسین مقیمی در آیین آغاز به کار مرحله دوم همایش سراسری فرمانداران در ساری افزود : همه باید برای کاهش مشکلات اجتماعی عزم خود را جزم کنیم و پیش از آن هم باید
  مسئولیت خود را بشناسیم.

   

   

  وی فرمانداران را مسئول امنیت جامعه معرفی کرد و گفت : فرماندار مسئول برقراری امنیت است و همه شرایط امن برای زندگی شخصی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی مردم جامعه باید ایجاد شود.

   

  معاون وزیر کشور توانمند سازی برای انجام مسئولیت ها را لازمه انجام درست آن دانست و تاکید کرد : برای حل مشکلات باید برنامه داشته باشیم و در محدوده فعالیت خودمان مشکلات را شناسایی و برای برون رفت از مشکلات راه حل ارائه کنیم .

   

  ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی

   

  مقیمی تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور را لازمه توسعه و پیشرفت و همچنین از زیرساخت های مورد نیاز برای کاهش مشکلات اجتماعی دانست و گفت : تحقق اقتصاد مقاومتی اقتصاد جامعه را سامان می دهد.

   

  وی با تاکید بر این که تامین معیشت مردم و ایجاد شغل و امنیت سرمایه گذاری از مسئولیت های فرمانداران است ، افزود : فرمانداران باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه داشته باشند.

   

  معاون وزیر کشور میزان موفقیت در اجرای اقتصاد مقاومتی را از معیارهای ارزیابی فرمانداران برشمرد و گفت : تحقق این مهم با برنامه ریزی ، شناخت ظرفیت ها و مسایل و مشکلات و ارائه راه حل ها امکان پذیر است.

   

  مقیمی با اظهار این که با شعار دهی اقتصاد کشور سامان نمی یابد و اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود ، گفت : در طول هشت سال ۸۰۰ میلیارد دلار در آمد داشتیم ولی نتیجه اش چی شد و اگر از منابع درست استفاده می کردیم آیا وضعیت کشور اینگونه بود ؟

   

  مناصب ، فرصت خدمتگزاری به مردم

   

  معاون سیاسی وزیر کشور مناصب در بخش های مختلف جامعه را فرصتی برای خدمت به مردم دانست و اظهار داشت : اگر از خداوند می خواستیم که توفیق حل مشکلات و گرفتاری های مردم را به ما عنایت کند خداوند این توفیق را به عنوان خادم مردم به ما عنایت کرده است .

   

  وی افزود : باید از این فرصت خدمتگزاری برای خدمت بی منت به مردم استفاده کنیم .

   

  مقیمی به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت : انتخابات آزمایش بسیار خوبی برای همه ما بود .

   

  وی افزود : همه گروهها و افراد از برگزاری انتخابات در شرایط خوب و با مشارکت حداکثری مردم ابراز رضایت کردند که نشان می دهد مجموعه اجرایی و نظارتی کارشان را بدرستی انجام دادند و امانتدار خوبی برای آرای مردم بودند.

   

  مقیمی با قدردانی از زحمات هیات های اجرایی در برگزاری انتخابات پرشور ، ادامه داد : از زحمات فرمانداران هیئت های اجرایی و یک میلیون نفری که در زمینه برگزاری انتخابات تلاش کردند تقدیر و تشکر می کنم .

   

  معاون وزیر کشور گفت : فرمانداران همان گونه که در بخش سیاسی مسئولیت برگزاری انتخابات را بر عهده داشتند و بخوبی آن را انجام دادند ، در بخش سلامت مردم و ایجاد فضای مناسب برای زندگی سالم و ارتقا شاخص های بهداشت و درمان نیز وظایفی بر عهده دارند.

   

  وی دانش افزایی و ایجاد فضای مناسب برای تحصیل و مهارت آموزی ، ایجاد پارک علم و فناوری ، تلاش برای ایجاد شرکت های دانش بنیان و حمایت از کارآفرینان را از دیگر رسالت ها و وظایف فرمانداران برشمرد.

   

  مقیمی گفت : فرمانداران باید بذر امید را در دل مردم بکارند و به عنوان حاکم باید در دسترس مردم و پاسخگوی مطالبات آنان باشند.

   

  دومین مرحله گردهمایی آموزشی و تخصصی فرمانداران و مدیران کل سیاسی استان هایی حضور دارند که در مرحله اول شرکت نداشتند.

   

   

   

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدید ترین ها