In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۰:۱۸ | کد خبر : 44354
 • Print Friendly

  مدیر آموزش و پرورش بهشهر:

  شعار استقلال ، آزادی، جمهوری اسلامی نشان دهنده این است که شورا در همه چیز نقش دارد

  قربانعلی اصغری مدیر آموزش و پرورش بهشهرگفت: ترکیب اعضای شورا بر اساس قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش می باشد و اعضا با درایت و آینده نگری دیده شده اند.

  asgari-amozesh-parvaresh

   

   

  به گزارش خبرنگار شرق پرس، قربانعلی اصغری در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور حجت الاسلام عربعلی جباری امام جمعه بهشهر، سجادی فرماندار، نیکخواه نماینده استاندار و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات ساختمان آموزش و پرورش برگزار شد در رابطه با نزدیکی به هفته شورای آموزش و پرورش بیان کرد:به دلیل نزدیکی به هفته شورای آموزش و پرورش در مورد نقش شورای آموزش و پرورش در مشارکت و توسعه و تسهیل فعالیت های آموزشی باید سخن گفت.

   

  وی با بیان به اینکه در شعار استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی کلمه جمهوری اسلامی نشان دهنده این است که شورا بطور مستقیم و غیر مستقیم در تمام تصمیمات نقش دارد و شورای آموزش و پرورش هم با نگاه مشارکتی اتفاق افتاده است.

   

  مدیر آموزش و پرورش بهشهر عنوان کرد: تاریخ تاسیس و قانون تشکیل شوراها در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۳۷۲ تشکیل شده و هدف از تشکیل آن استفاده از پتانسیل های فکری و معنوی که در منطقه وجود دارد که برای توسعه الزامی می باشد.

   

  اصغری در ادامه خاطر نشان کرد: ترکیب اعضای شورا بر اساس کتابچه ای تحت عنوان قانون شورای آموزش و پرورش می باشدکه نشان می دهد اعضای شورای شهرستان به نوعی با درایت نگری دیده شده اند و کسانی هستند که در جلسه امروز شورا شرکت دارند، شخص اول در ترکیب شورای آموزش و پرورش حجت الاسلام جباری امام جمعه بهشهر و سجادی فرماندار بهشهر که سمت رئیس شورای آموزش وپرورش را در ترکیب شورا دارند.

   

  مدیر اداره آموزش و پرورش در ادامه تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا نیاز به همکاری و تعامل است و امید است در هفته شورای آموزش و پرورش با حضور در این مراسم نقش آن در نهادها ومدارس برجسته شود.
  خبرنگار نیلوفر عنقا

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار