In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ - ۸:۴۹ | کد خبر : 32060
 • Print Friendly

  شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جهت گیری های سیاسی ایران نشان داد

  رهبر معظم انقلاب در خطبه های عید سعید فطر فرمودند: شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مردم در روز قدس جهت گیری های سیاسی ایران را نشان داد. ایشان همچنین تاکید کردند اگر توافق اتفاق بیافتند با نیافتد تغییری در سیاسیت های ضد استکباری علیه آمریکا روی نخواهد داد.

  rahbari-906 

   

   

   

  به گزارش شرق پرس مهم‌ترین محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز به قرار زیر است:

   

   

   

  اگر جنگی اینجا اتفاق بیفتد آن‌کسی که سرشکسته از این‌ جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز است.

   

   

  این براثر ایستادگی ملت، مقاومت ملت، براثر شهامت و ابتکار دانشمندان هسته‌ای ماست.رحمت خدا بر شهدای هسته‌ای. رحمت خدا بر ملتی که پای حق خود و احقاق حق خود می‌ایستد.

   

   

  ۱۲سال است که ۶ دولت بزرگ جهانی نشسته‌اند در برابر ایران با هدف این‌که ایران را از پیگیری صنعت هسته‌ای خود باز بدارند، نتیجه این شد که این ۶ قدرت امروز ناچار شدند تا ادامه این صنعت را در کشور تحمل کنند. ناچار شدند ادامه تحقیقات و توسعه این صنعت را تحمل کنند. این معنایش اقتدار ملت ایران است.

   

   

  جمهوری اسلامی به توفیق الهی ، مقتدر و قوی است و روز به روز هم قوی‌تر شده است.

   

   

  جمله‌ای را ناصحان به این حضرات می‌گویم. امروز شما اعتراف می‌کنید که اشتباه کردید. الان هم دارید اشتباه می‌کنید.بیدار شوید. حقیقت را بفهمید. در منطقه اشتباهات بزرگی را مرتکب می‌شوید.

   

   

  رئیس‌جمهور آمریکا در سخنان اخیر خود اعتراف کرد که در ۲۸ مرداد آمریکایی در ایران خطا کردند. اعتراف کرد که در کمک به صدام حسین آمریکایی‌ها خطا کردند. وی ده‌ها مورد را نگفت. شکنجه‌ها ، غارت‌ها، کشتارها، از بین بردن عزت ملت ایران را نگفت. تسلط صهیونیست‌ها را نگفت. نابود کردن مسافرین هواپیمای مسافربری را به وسیله شلیک موشک از دریا را نگفت.

   

   

  نکته بعدی درباره رجز خوانی‌های آمریکا در این چند روز است. در این چند روزی که بعد از پایان این مذاکرات ، دولتمردان آمریکایی مشغول رجز خوانی هستند. البته ما ایرادی به این کار نداریم. مشکلات داخلی آن‌ها ، آنان را ناچار کرده که رجزخوانی کنند. حقیقت قضیه چیز دیگری است. به ملت خود راست نمی‌گویند. حقیقت را به ملت خود نمی‌گویند. تسلیم ایران را مگر به خواب ببینند.

   

   

  سیاست امریکا در منطقه با سیاست‌های جمهوری اسلامی ۱۸۰ درجه اختلاف دارد.

   

   

  با آمریکا در مورد مسائل دوجانبه مذاکره‌ای نداریم. گاهی در موارد استثنایی مثل این مورد هسته‌ای براساس مصلحت مذاکره کرده‌ایم.

   

   

  با این مذاکرات و با متنی که تهیه شده، در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد. سیاست های آمریکا در منطقه با سیاست های جمهوری اسلامی ۱۸۰ درجه اختلاف دارد.

   

   

  چه این متن تصویب بشود و چه تصویب نشود ما از حمایت دوستان خود در منطقه دست نخواهیم کشید.

   

   

  جمهوری اسلامی در زمینه قابلیتهای دفاعی و حریم امنیت کشور، آن هم در این فضای تهدیدی که دشمنها برایش به وجود میاورند هرگز تسلیم زیاده خواهی نخواهد شد

   

   

  اجازه خدشه در اصول نظام اسلامی به کسی داده نخواهد شد.

   

   

  انتظار این است که دست‌اندکاران با دقت مسائل کشور و ملی را در نظر بگیرند و آن‌چه را تحویل ملت می‌دهند بتوانند آن را با گردن افراشته در مقابل خدای متعال هم ارائه کنند.

   

   

  یک مسئله هم مسئله داخلی ماست که مسئله مذاکرات هسته‌ای است. چند نکته را در زمینه این مسئله لازم است عرض کنم.

   

   

  حوادث منطقه ما در این ماه رمضان و قبل از آن حوادث ناگواری بود و هست.

   

   

  متاسفانه دست‌های نامبارکی ماه مبارک را برای بسیاری از مردم منطقه تلخ کرد. دریمن ، در بحرین ، در فلسطین ،‌در سوریه ، بسیاری از مردم مسلمان مومن به خاطر سیه‌کاری‌های دشمنان روزهای سختی را گذراندند.

   

   

  شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا فضای کشور را تکان داد و مخصوص تهران و شهرهای بزرگ هم نبود.

   

   

  ملت ما را از خودش از شعارش از حرکتش از این جلوه های عظیم باید شناخت.

   

   

  آنچه که دشمن با فضاسازی سعی میکند از ملت ایران نشان دهد و بعضی کج فهمها هم همان راتکرار میکند انحراف و غلط است./تابناک

   

   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار