In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۹ | کد خبر : 56736
 • Print Friendly

  رئیس سازمان حج و زیارت در مازندران؛

  شهادت شهدای منا تفکر وهابیت را نابود خواهد کرد

  اوحدی در سالگرد زائران بیت الله الحرام در مازندران گفت: شهادت شهدای منا سبب نابودی تفکر انحرافی وهابیت خواهد شد و این اثر ماندگار این شهدای گرانقدر است.

  اوحدی: شهدای منا تفکر وهابیت را نابود خواهد کرد

   

  به گزارش شرق پرس (شرق مازندران) سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در نخستین سالگرد زائران بیت‌الله الحرام حمیدرضا انزاهی و محمد ابراهیم مصطفی‌زاده در روستای بورای بندپی غربی در مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس و شهدا منا، اظهار کرد: شهدای منا در امتداد شهدای انقلاب اسلامی هستند.

   

  وی با اشاره به اینکه حادثه منا واقعه تلخی بود که با بی‌لیاقتی آل‌سعود اتفاق افتاد و این لکه ننگ از دامن آل‌سعود پاک شدنی نیست، افزود: این بی‌لیاقتی آل‌سعود حتی منجر به کشته شدن یک‌هزار و ۵۰۷ نفر از سعودی‌ها شد.

   

  رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در این حادثه تلخ ۵ هزار شهید از سراسر جهان در مقبرالشهید مکه دفن شدند که در بین آنها شهدای ایرانی نیز وجود دارند.

   

  اوحدی یادآور شد: شهادت شهدای منا سبب نابودی تفکر انحرافی وهابیت خواهد شد و این اثر ماندگار این شهدای گرانقدر است.

   

  وی ادامه داد: اگر امروز با خانواده خود در این مراسم حاضر شدیم به‌دلیل این است که شناخت بیشتری به شهدا پیدا کنیم و ارتباط بگیریم تا در دایره بشارت شهدا قرار گیریم.

   

  به گزارش فارس, رئیس سازمان حج و زیارت عظمت شهدای منا را بسیار بالا برشمرد و گفت: شهدا منا مظلومانه جان دادند و این مظلومیت سندی بر بی‌لیاقتی آل‌سعود در اداره مناسک حج ابراهیمی است.     

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار