In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۹:۴۱ | کد خبر : 54634
 • Print Friendly

  رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خبر داد؛

  شهرستان بهشهر قطب تولید رب انار در کشور می شود

  سردار غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در جلسه شورای اداری در بهشهر گفت: با بررسی های کارشناسی شده شهرستان بهشهر بعنوان قطب تولید رب انار خواهد شد.

  شهرستان بهشهر قطب تولید رب انار در کشور می شود

   

  شرق مازندران: سردار نعمان غلامی شب گذشته در گفت و گو با خبرنگاران در بهشهر افزود : تمرکز ایجاد این تعداد شغل بر صنایع تبدیلی است و برای این منظور در هر شهرستان یک قطب صنایع تبدیلی به عنوان الگو ایجاد خواهد شد.

  رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت : ضرورت تمرکز بر صنایع تبدیلی در هر شهرستان و ایجاد یک قطب صنایع تبدیلی به عنوان الگو ، با بررسی تخصصی و کارشناسی مسئولان استانی بر روی محصولات دارای ضایعات انجام می شود تا با فرآوری و صنایع تبدیلی آن ضایعات حذف و سود حداکثری نصیب کشاورزان شود .
  او با اعلام این که منابع اعتباری برای انجام این کار پیش بینی شده ، افزود : حداقل ۴۰ هزار واحد کوچک را با اعتباری بین پنج تا ۳۰ میلیون تومان برای هر واحد در کل کشور ایجاد می کنیم .
  رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور سهم مازندران را فرصت های شغلی پیش بینی شده پنج هزار شغل اعلام کرد و گفت که ۳۳ میلیارد تومان هم اعتبار و تسهیلات برای آن پیش بینی شده است .
  وی افزود : در جلسه شورای اداری و جلسه توجیهی قطب های صنایع تبدیلی در بهشهر نیز با بررسی های کارشناسی شده و با توجه به اینکه ۱۳ هزار هکتار باغ انار وحشی و خودرو در منطقه وجود دارد و کشاورزان هم باغ انار دارند ، مقرر شد در این منطقه قطب تولید رب انار ایجاد شود.
  به گزارش ایرنا وی  ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی و تامین تسهیلات لازم ، در یک بازه زمانی مناسب ، رب انار بهشهر تولید و روانه بازار شود .

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار