In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۹ | کد خبر : 68352
 • Print Friendly, PDF & Email

  معاون ثبت‌احوال مازندران در بهشهر:

  شهرستان میاندورود پائین ترین نرخ مرگ و میر در مازندران را دارد

  معاون ثبت‌احوال مازندران در بهشهر گفت: میاندورود با نرخ ۲.۶ و کلاردشت با نرخ ۷ دارای کمترین و بیشترین نرخ مرگ‌ومیر مازندران هستند...

  شهرستان میاندورود پائین ترین نرخ مرگ و میر در مازندران را دارد

   

  به گزارش شرق پرس(شرق مازندران) به نقل از مهر, علیرضا افضلی معاون فن‌آوری، اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت‌احوال مازندران در همایش روز جمعیت بهشهر که به همت ثبت‌احوال و شبکه بهداشت این شهرستان برگزار شد، گفت: نرخ فوت در مازندران از میانگین کشوری بالاتر است که به نسبت ۴.۷ درصد نرخ فوت کشوری مازندران دارای ۴.۹ درصد نرخ فوت است.

   

  وی اظهار کرد: میاندورود با نرخ ۲.۶ و کلاردشت با نرخ ۷ دارای کمترین و بیشترین نرخ مرگ‌ومیر مازندران هستند که باید برای افزایش جمعیت جوان هم تلاش شود.

   

  معاون فن‌آوری، اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت‌احوال مازندران با اشاره به تولد نوزادان در مازندران گفت: در سال گذشته ۴۵ هزار و ۲۹۲ واقعه تولد نوزاد در استان مازندران ثبت‌شده است.

   

  افضلی در مورد نرخ ازدواج هم گفت: در بخش ازدواج هم‌سال گذشته ۲۵ هزار و ۶۲۳ ازدواج در مازندران ثبت شد که این نرخ در کشور ۶.۸ است و در مازندران نرخ ازدواج ما ۷.۷ است.

   

   وی افزود: توجه به گروه‌های مختلف سنی و جمعیتی باید در جامعه موردتوجه باشد و همچنان که دارای جمعیت کهن‌سال هستیم به جمعیت جوان و کودک و افزایش آن توجه شود و به‌نوعی توازن در جمعیت ایجاد شود.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار