In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۸ | کد خبر : 52805
 • Print Friendly

  شهریه مدارس غیرانتفاعی تا ۱۵ درصد افزایش یافت

  مرضیه کرد رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اعلام افزایش تا سقف 15 درصدی مدارس غیرانتفاعی گفت: اولیای دانش ‌آموزان برای رویت شهریه مداس به پایگاه اینترنتی وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل استان ها مراجعه کنند

   

   

  شرق پرس: رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: شهریه مدارس غیردولتی امسال باتوجه به شرایط جغرافیایی هر منطقه تا ۱۵ درصد افزایش یافته است.

   

  به گزارش شبکه خبر مرضیه گُرد گفت: سقف شهریه مدارس غیردولتی برای پایه پیش دانشگاهی حداکثر ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دوره دوم متوسطه ۸ میلیون، دوره اول متوسطه ۶ میلیون و ۹۰۰ و برای دوره ابتدایی حداکثر ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  وی افزود: اولیای دانش ‌آموزان به پایگاه اینترنتی وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل استان ها برای رویت شهریه مصوب هر مدرسه مراجعه و پس از آن اقدام به ثبت نام و پرداخت شهریه کنند.

   

  خانم گُرد از برخورد با ۱۰۰ مدرسه متخلف غیردولتی خبر داد و افزود:‌ لغو ابلاغ مدیر مدرسه، تذکر کتبی و توقف کامل فعالیت مدرسه و یا تعلیق فعالیت مدرسه از یک تا سه سال از جمله جرایمی بود که برای این مدارس متخلف در نظر گرفته شده است.

   

  وی به تخلفات سال تحصیلی گذشته مدارس غیردولتی اشاره کرد و گفت: مدارسی که سال تحصیلی گذشته بیش از شهریه مصوب از اولیاء وجه اخذ کرده بودند شامل افزایش شهریه امسال نشده‌اند و مدیران این مدارس نیز اجازه فعالیت در مدارس را برای سال تحصیلی بعد ندارند.

   

  خانم گُرد تاکید کرد:‌ در قانون جدید موسسان مدارس غیردولتی علاوه بر مدیر پاسخگوی عملکردهای نظارتی در حوزه های آموزشی و پرورشی نیز هستند و ما با اجرای این قانون نظارت بیشتری بر مدارس غیردولتی خواهیم داشت.

   

  وی به فعالیت های فوق برنامه مدارس غیردولتی اشاره کرد و افزود:‌ از اولیای دانش آموزان می خواهیم که فعالیت های فوق برنامه مدرسه را به صورت اختیاری و با توجه به توان و ظرفیت دانش‌آموز انتخاب کنند.

   

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار