In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۴ | کد خبر : 56164
 • Print Friendly

  شکایت ایران از عربستان در اینترپل

  فرمانده نیروی انتظامی گفت : شکایتی را علیه حکام بی درایت آل سعود در اینترپل مطرح کردیم و برای مشخص شدن ابعاد فاجعه منا، شکایت را با جدیت دنبال می کنیم.

   

   

  سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان ویژه با اشاره به بی کفایتی حکام آل سعود در برگزاری حج سال گذشته گفت: براساس منویات رهبری، شکایتی را علیه حکام بی درایت آل سعود در اینترپل مطرح کردیم و برای مشخص شدن ابعاد این فاجعه، شکایت را با جدیت دنبال می کنیم. 

  وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، گفت: پلیس از مدت ها قبل کار برنامه ریزی این پیاده روی را آغاز کرده و فرماندهان این پلیس به مرزهای سه گانه در ایلام و خوزستان سفر کردند. قرار است زیر ساخت های لازم تا اربعین امسال در مرزها تامین شود. 

  به گفته فرمانده ناجا تامین امنیت در مزها در این هنگام بر عهده یگان ویژه است که به خوبی از عهده آن بر آمده است. 

  اشتری با بیان اینکه زیر ساخت های موجود کفاف این حجم زائر را نمی دهد، تاکید کرد:افرادی که فاقد مدارک شناسایی و ویزا باشند امکان تردد و خروج از مرز را ندارند. توصیه پلیس ثلت نام در کاروان های حج و زیارت است. 

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار