In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۱ | کد خبر : 54702
 • Print Friendly

  شکایت ریزه اسپور ترکیه از طارمی و رضائیان به فیفا

  ریزه اسپور ترکیه پس از جدایی عجیب طارمی و رضاییان به عواقب حضور این بازیکنان در ترکیب پرسپولیس هشدار داد اما پس از آن به فیفا نیز شکایت کرد.

   

   

  جنجال ورود و خروج دو بازیکن پرسپولیس(رضائیان و طارمی) به فوتبال ترکیه با بازگشت این دو بازیکن به کشورمان پایان نیافت.

   

  شکایت ریزه اسپور ترکیه از طارمی و رضائیان به فیفا

  ریزه اسپور ترکیه پس از جدایی عجیب طارمی و رضاییان ابتدا با ارسال ایمیلی به فدراسیون فوتبال ایران و تیم های لیگ برتری نسبت به عواقب حضور این بازیکنان در ترکیب پرسپولیس هشدار داد اما این ایمیل تنها اقدام باشگاه ترکیه ای برای برخورد با دو بازیکن سابق خود نبود.

  هر چند بنا بر ادعای روزنامه ملیت این دو بازیکن در پی ترس از کودتا ۱۵ جولای نظامیان در ترکیه این کشور را ترک کردند و حاضر به ادامه فعالیت در سوپر لیگ ترکیه نشدند اما باشگاه ترکیه ای در پیگیری خروج این دو بازیکن به فیفا شکایت کرده است تا از طریق این مرجع بین المللی پیگیر پرونده خروج این بازیکنان از باشگاه خود باشند.

  شکایت ریزه اسپور به فیفا و ورود این مرجع بین المللی قدرتمند به این پرونده در کنار صدور رای احتمالی به نفع باشگاه ترکیه ای می تواند تاثیر زیادی در سرنوشت و آینده دو بازیکن مستعد و تاثیر گذار فوتبال ایران داشته باشد./افکار نیوز

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار