In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۹:۰۸ | کد خبر : 41806
 • Print Friendly

  شکستن سر معلم توسط اولیای دانش آموز! + عکس

  والدین یکی از دانش آموزان با پرتاب لیوانی شیشه ای به طرف آموزگاری که برای میانجیگری حاضر شده بود موجب جراحت در ناحیه سر این معلم شد.

   

   

  شرق پرس: اوایل هفته جاری یکی از والدین دانش آموز دبستان ابتدایی شهید امان الله رضایی روستای شیخ عبود منطقه بیضاءاستان فارس به بهانه توهین مربی ورزش این آموزشگاه به فرزندش وارد این دبستان شده و با ایجاد سروصدا اقدام به  اهانت به نامبرده نموده و  اقدام به پرتاب لیوانی شیشه ای  به طرف آموزگاری که برای میانجیگری حاضر شده بود کرده که بر اثر این رفتار زشت  آموزگار میانجی دچار جراحت و ضارب متواری می شود. 

   

  به روایت اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان فارس, در پی وقوع این اتفاق  مدیر آموزشگاه بلافاصله مراتب را طی تماسی با رییس اداره اموزش و پرورش منطقه بیضا و و مسولان انتظامی  اطلاع رسانی کرده وبا پیگیری های آموزش و پرورش و ماموران نیروی انتظامی ضارب بلا فاصله بازداشت و  با تشکیل پرونده  تحویل  مقامات قضایی  می شود.
   
   
  علی رغم  رضایت و در خواست آزادی ضارب توسط معلم مصدوم، اداره آموزش و پرورش بیضا با آزادی ضارب مخالفت نموده و خواهان پی گیری مو ضوع  ومجازات قانونی فرد خاطی به منظور صیانت از امنیت شغلی و حقوق معلمان و جلوگیری از تکرار این گونه اقدامات زشت  گردیده است . رییس اداره منطقه بیضا  با حضور در منزل این معلم  از ایشان عیادت و دلجویی کرده است .
   
   
  به گفته برخی از اولیای دانش اموزان این مدرسه، فرد خاطی دارای سوء سابقه است.
   
   
   
  moalem-kotak51
   
   
   
  yjc

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار