In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۸ | کد خبر : 24715
 • Print Friendly

  شکستن محاصره یمن توسط ناوهای جنگی روسیه

  ناوهاي جنگي روسيه محاصره اعمال شده از سوي ائتلاف تحت رهبري سعودي ها را شکسته اند و بدون کسب مجوز آنها وارد آبهاي منطقه اي يمن شده اند.

  ششمین کشتی جنگی آمریکا وارد مدیترانه شد
   
   
   
   
  شرق پرس: منابع سیاسی در صنعا از نادیده گرفتن محاصره اعمال شده از ائتلاف تحت رهبری سعودی ها از سوی ناوهای روسی در یمن و ورود آنها به آبهای منطقه ای این کشور خبر دادند.
   
   
   
  مهر به نقل از پایگاه اب پرس نوشت: منابع سیاسی در صنعا پایتخت یمن اعلام کردند: ناوهای جنگی روسیه محاصره اعمال شده از سوی ائتلاف تحت رهبری سعودی ها را شکسته اند و بدون کسب مجوز آنها وارد آبهای منطقه ای یمن شده اند.
   

  به گفته این منابع روسیه تصمیم به دنبال تعلل ائتلاف در اجازه دادن به هواپیماهای روسی برای نشستن در فرودگاه صنعا برای خروج اتباع روس در یمن ناوهای خود را به حرکت درآورده اند و ناوهای ائتلاف تحت رهبری سعودی جرات متوقف کردن نیروی دریایی روسیه را نداشته اند.

   

  این در حالی است که ایگور کناشینکف سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز گذشته اعلام کرده بود که کشتی های وابسته به نیروی دریایی روسیه ۳۰۸ شهروند که ۴۵ نفر از آنها را روس ها تشکیل می دهند را خارج کرده است.

   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار