In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۷:۴۸ | کد خبر : 53501
 • Print Friendly

  شگرد عجیب ۳ پسر برای سرقت خودروها یی که راننده زن داشتند!

  پسران مامور نما که شگرد شان سرقت خودروها ی گران قیمت با راننده زن بود دستگیر شدند.

  شگرد عجیب 3 پسر برای سرقت خودروهایی که راننده زن داشتند!

   

   

   

  شرق پرس: با ادعا های زن شیک پوشی نزد ماموران کلانتری ۲۲ آبکوه مشهد تیمی وارد عمل شد تا ۳ مامورقلابی را دستگیر کند.

   

   

  در این مرحله زن جوان به افسر تحقیق گفت:سوار بر خودروی شاسی بلندم وقتی از بلوار فردوسی مشهد داخل خیابان مهدی پیچیدم ناگهان دو پسر که لباس نظامی داشتند دستور ایست دادند.

   

  وی افزود:ابتدا تصورم این بود که آنها پلیس هستند توقف کردم و شنیدم خودرویم سرقتی است و باید به کلانتری بروم.مطمئن بودم اشتباهی رخ داده است و خیالم راحت بود که زود مشخص می شود خودرویم سرقتی نیست با این وجود به خواسته انها برای بازرسی از خودرویم پیاده شدم و دیدم آن دو پسر به همراه پسر دیگری که وی نیز لباس نظامی پوشیده بود داخل خودرویم نشستند و با بستن درهایش جلوی چشمانم ماشین را دزدیدند.

   

  وقتی با این ادعاها ماموران به تحقیقات میدانی دست زدند با توجه به اینکه مشخص بود دزدان خودروی زن جوان را تعقیب کرده بودند تیم پلیسی با دیدن یک موتورسیکلت که به درختی بسته شده بود از اهالی خیابان مهدی پرس و جو کرد و متوجه شد صاحب موتور در آنجا حضور ندارد.

   

  بدین ترتیب ماموران با این فرض که دزدان سراغ موتورشان خواهند آمد به کمین نشستند و ساعت ۲ نیمه شب وقتی ماموران قلابی سراغ موتور رفته بودند آنها را غافلگیر و به دام انداختند.

   

  به گزارش رکنا،در بازرسی بدنی از ۳ مامور قلابی یک کلت پلاستیکی به همراه دستبند و گاز اشک آور پیدا شد که نشان می دهد اعضای این باند دزدی های مشابهی کرده اند.

   

  هر ۳پسر اقرا کردند با پوشیدن لباس نظامی سراغ زنان رفته و در نقش مامور آنها را فریب داده و دست به سرقت یا اخاذی می زدند.

   

  تحقیقات برای افشای دیگر جرایم این باند ادامه دارد.

   

   

   

   

  رکنا

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار