In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۳ | کد خبر : 28807
 • Print Friendly

  لزوم برخورد قاطع مسئولان:

  ضرب و شتم خبرنگار در جریان آتش سوزی کارخانه نکاچوب میاندورود

  هنگامی که خبرنگار صدا و سیما برای تهیه گزارش خبری و مطبوعاتی از آتش سوزی در نکاچوب مراجعه کرده بود به گواه شاهدان با فحاشی و مقابله گستاخانه فیزیکی نگهبان حراست مواجه شد.

  ضرب و شتم خبرنگار در جریان آتش سوزی کارخانه نکاچوب میاندورود

   

   

   

  به گزارش شرق پرس در حالی که رسانه‌ها چشم و گوش مردم برای دانستن هستند، شکستن قلم یک خبرنگار را نمی‌توان یک رویداد عادی تفسیر کرد زیرا نقطه هدف چیزی جز توهین به شعور مخاطبان نیست.

   

   

   

  در روزگاری که رسانه‌ها و اصحاب فکر و اندیشه بذر آگاهی می‌افشانند تا با شایعات و جهل مقابله کنند، و در حالی که رسانه‌ها چشم و گوش مردم برای دانستن هستند، ممانعت از کار یک خبرنگار و توهین به او را نمی‌توان یک رویداد عادی دانست، زیرا این حرکت چیزی جز توهین به شعور مخاطبان نمی‌تواند باشد.

   

  متاسفانه شاهد بودیم در جریان آتش سوزی در شرکت نکاچوب، تلاش زیادی برای سرپوش گذاشتن بر این خسارت ملی انجام شد تا جایی که از ورود خبرنگار این پایگاه خبری به منطقه حادثه جلوگیری بعمل آمد.

   

  اما این ابتدای توهین مسئولان شرکت نکاچوب به شعور مردم و مخاطبان نبود تا جایی که برخورد ناشایست با خبرنگار صدا و سیما و خبرگزاری فارس در این شرکت آن‌هم مقابل چشمان حیرت‌زده حاضران برگی دیگر از این مجلد نامهربانی بود.

   

  ماجرا از این قراراست هنگامی که خبرنگار صدا و سیما برای تهیه گزارش خبری و مطبوعاتی از آتش سوزی در نکاچوب مراجعه کرده بود به گواه شاهدان با فحاشی و مقابله گستاخانه فیزیکی نگهبان حراست مواجه شد.

   

  اقدام نسنجیده این نگهبان هرچند با نکوهش حاضران و متانت مسئولانه خبرنگار صدا و سیما همراه بود اما سماجت مامور خاطی و تداوم گردنکشی وی در صحنه پس از کتک‌کاری با این خبرنگار، نشان از عمق بی‌اطلاعی وی از میزان و حدود اختیارات خود و جایگاه اصحاب رسانه در جامعه دارد.

   

  در پایان ضمن ابراز تاسف از این اقدام ناشایست مامور شرکت نکاچوب که نشان از عمق تلاش مجموعه فوق برای مسکوت گذاشتن خسارات حادثه آتش‌سوزی دارد، از مسئولان قضایی درخواست می‌کنیم با این بی‌عدالتی به افکار عمومی برخورد نماید تا جریان آزاد اطلاع‌رسانی در جامعه اسیر دست نگهبان و حراست نشود.

   

   

   

  میانخبر

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “ضرب و شتم خبرنگار در جریان آتش سوزی کارخانه نکاچوب میاندورود”
  1. خورشیدی گفت:

   مامنتظریم جناب اقای دادستان چه میکند…دادخبرنگارراازنگهبان فهمیده وباشعورحراست می ستاند؟یاحمل برصحه وتاییداومیگذارد؟عمل شنیع وغیرانسانی مطرودومنفوراست قبیح تراقدام فیزیکی است که جرات وجسارت تعدی پیدامیکندباکدام رسالت مطبوعاتی ورسانه ایی تطابق وسنخیت داردکه سال۹۴شاهدچنین اتفاقی باشیم؟چه کسی می خواهدازاین همه فحش وفحاشی وتوهین وجسارت عذرخواهی کند؟مهمتردرک این فضای مشمئزکننده باکیست؟یابازهم توجیه وبهانه وسرپوش گذاشتن ختم میشود؟شایدچاشنی بدبینی مازیادباشدخوشبینانه ترین شکل انشاء الله شاهدبرخوردبامقصرعامل اتفاق خواهیم بودپس اندکی صبرباید


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار