In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۰ | کد خبر : 56879
 • Print Friendly

  ضرغامی کاندید ریاست جمهوری می شود؟

  ضرغامی افزود: بعضی ها می گویند که بنده ستادهای انتخاباتی ام را نیز تشکیل داده ام که باید بگویم همه این حرف ها شایعه است.

   

  عزت الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما در پاسخ به سوالی درباره احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ گفت: برای یافتن پاسخ این سوال به آرشیو سخنرانی ها و مصاحبه های بنده مراجعه کنید.

  وی در پاسخ به این سوال که در خیلی از محافل سیاسی و فضاهای مجازی درباره کاندیداتوری شما صحبت می کنند، با این وجود تصمیمی برای ورود به انتخابات دارید یا خیر؟ گفت: بنده هم این شایعه ها را شنیده ام.

  ضرغامی افزود: بعضی ها می گویند که بنده ستادهای انتخاباتی ام را نیز تشکیل داده ام که باید بگویم همه این حرف ها شایعه است.

  رئیس سابق صدا وسیما تاکید کرد: بنده درباره کاندیداتوری در انتخابات، از ده سال پیش تا به حال نظرم را گفته ام و در حال حاضر نظرم همان است و شما به آرشیو مراجعه کنید.

  لازم به ذکر است در آرشیو اخباری که از آقای ضرغامی در اختیار هست، وی در سال ۸۷ کاندیداتوری خود را در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرده بود و گفته بود: این حرفها شایعه است و نباید به آن توجه کرد.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار