In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۰ | کد خبر : 55022
 • Print Friendly

  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی؛

  طرح های اشتغال زا در روستاهای شرق مازندران اجرا می شود

  اصغری از اجرای طرح های اشتغالزا با ویژگی گردشگری روستایی در استان خبرداد و گفت به صورت پایلوت 53طرح اشتغالزا در مناطق شرق مازندران شناسایی شده است .

  طرح های اشتغال زا در روستاهای شرق مازندران اجرا می شود

   

  شرق مازندران: اصغری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران از شناسایی ظرفیت اشتغال روستاهای استان به عنوان گامی برای ایجاد حرکت و تحول در این بخش نام برد و گفت: برای این منظور به صورت پایلوت ۵۳طرح اشتغالزا در مناطق شرق مازندران شناسایی و احصا شده است .

  کامران اصغری گفت: این طرح ها در شهرستان های نکا ، بهشهر و گلوگاه شناسایی شد و تا به کار آفرینان علاقمند ، دارای سرمایه و دانش معرفی شود .
  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران اعلام کرد در فراخوانی از تمامی کارآفرینان علاقمند به کار برخوردار از سرمایه و دانش مورد نظر برای شرکت در این طرح های اشتغالزا دعوت می شود .
  به گفته اصغری پس از اجرای این طرح ها در روستاهای شرق مازندران ، در مرکز این استان که ویژگی های مشابه دارد نیز این طرح ها اجرایی خواهد شد .
  وی با اشاره به اینکه مناطق غرب مازندران از ویژگی های متمایزتری به نسبت قسمت شرق این استان برخوردار است ، ادامه داد : طرح های اشتغالزا متناسب با این مناطق نیز تهیه و اجرا خواهد شد .

   

  تاکیدبر اشتغالزایی دربخش گردشگری روستایی در مازندران

  مدیر کل تعاون مازندران ازاجرای طرح های اشتغالزا با ویژگی گردشگری روستایی در استان خبرداد و گفت که این مساله در مازندران به صورت جدی و کارشناسی پیگیری می شود تا اجرایی شود .
  وی ادامه داد : برای این منظور آلاشت ، متکازین بهشهر و جنت رودبار تنکابن به عنوان پایلوت اجرای این طرح ها انتخاب شدند .
  به گفته اصغری می بایست از ظرفیت های گردشگری که در روستاهای مازندران وجود دارد به نحو احسن برای ایجاداشتغال استفاده کرد.
  وی تاکید کرد : همانطور که برای پابرجا بودن واحدهای بزرگ صنعتی و تولیدی مازندران با پرداخت تسهیلات و اشتغال کمک می شود ازاین پس واحدهای خرد نیز بیشتر حمایت خواهند شد .
  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران به دیدگاه دولت مبنی بر مردمی کردن اقتصاد اشاره و گفت : کشورهای توسعه یافته جهان با بهره گیری از این مساله توانسته اند به پیشرفت های لازم و خوبی برسند .
  به گزارش ایرنا, وی از برگزاری جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر بخش تعاون مازندران در سالجاری خبرداد و افزود : حدود ۵۰۰ کارآفرین استان دراین مراسم تجلیل می شوند .

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار