In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۴ | کد خبر : 42612
 • Print Friendly

  طلایی در اعتراض به هیات رئیسه شورای شهر تهران استعفا داد

  طلایی در خصوص ماجرای استعفای خود گفت: ما که هیئت رئیسه نداریم بنده استعفای خود را تقدیم مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران کردم و طبق آئین نامه رئیس شورای شهر موظف است در جلسه بعدی شورا این موضوع را مطرح و پاسخ دهد.

  طلایی در اعتراض به هیات رئیسه شورای شهر تهران استعفا داد

   

   

  شرق پرس: مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری دویست و شانزدهمین جلسه شهر تهران ضمن انتقاد از برخورد هیأت رئیسه شورای شهر تهران با شورایاری‌ها گفت: بنده از این لحظه از حضور در شورای شهر تهران استعفا می‌دهم.

   

   

  وی با تأکید بر اینکه استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه خواهد کرد گفت: این کار به دلیل برخورد بد هیأت رئیسه شورای شهر تهران با شورایاری‌ها بوده است.

   

   

  طلایی افزود: طبق هماهنگی صورت گرفته با رئیس شورای شهر قرار بود هر هفته یکی از دبیران شورایاری مناطق در صحن علنی قبل از ساعت ۹ گزارشی از مشکلات محله خود را ارائه کند تا اعضا بتوانند به مشکلات رسیدگی کنند.

   

   

  رئیس پلیس سابق تهران ادامه داد: روز گذشته اداره هیئت مصوبات شورای اسلامی شهر تهران جلسه ای را با رئیس شورا برگزار کرد و چمران بدون اطلاع رسانی گزارش امروز شورایاری ها را لغو کرد. این در حالی رخ داد که ما برای هماهنگ کردند دبیران شورایاری محلات ۲ هفته قبل برنامه ریزی می‌کنیم.

   

   

  هیچ عذری برای حذف شورایاری ها قابل قبول نیست ضمن اینکه بنده قبل از آغاز جلسه امروز با رئیس شورای شهر در این باره صحبت کردم.

   

   

  وی در خصوص ماجرای استعفای خود گفت: ما که هیئت رئیسه نداریم بنده استعفای خود را تقدیم مهدی چمران رئیس شورای شهر کردم و طبق آئین نامه رئیس شورای شهر موظف است در جلسه بعدی شورا این موضوع را مطرح و پاسخ دهد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار