In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ - ۲۲:۵۵ | کد خبر : 32093
 • Print Friendly

  ظریف در آخرین برنامه ماه عسل: حضور و مقاومت مردم فشارها را بی نتیجه کرد

  در آخرین برنامه ماه عسل محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، در تماس تلفنی از صبر و استقامت مردم قدردانی و تشکر کرد.

  zarif-tel9

   

   

  شرق پرس: وزیر خارجه کشورمان در این تماس تلفنی کوتاه در پاسخ به اظهار تشکر مجری و عوامل برنامه ماه عسل در ویژه برنامه عید فطر، در سخنانی با تبریک عید سعید فطر گفت: از شما و مردم خوبمان تشکر می کنم و یقین دارم که در این ماه و حتی در طول ۲۲ ماه مذاکره ما را دعا کرده اند و نماد همدلی و همزبانی را در دعاهایشان به نمایش گذاشتند. همه مردم از هر دیدگاهی به دنبال عزت و سربلندی کشور هستند. دعاهای مردم و حمایتهای مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم، همراه ما بود.
   
   
   
   
   

  او تاکید کرد: حضور و مقاومت مردم نشان داد همه روشهای فشار بی نتیجه بوده است و با این مردم، باید از در تکریم و احترام وارد شد.

   

  ظریف با بیان اینکه «این مردم، مردم عجیبی هستند» در توصیف مردم ایران گفت که آنها مقاومت، عقل و داریت را با هم دارند و جز خدا به هیچ قدرتی توجه نمی کنند و همه اینها مجموعه زیبایی را به عوان پشتوانه سیاست خارجی فراهم می کند.
  در ادامه مجری برنامه به این جمله ظریف که «هرگز یک ایرانی را تهدید نکنید» اشاره کرد که با تشویق حاضران در استودیو مواجه شد و وزیر امور خارجه کشورمان نیز با اظهار تشکر گفت: هرکس یک ایرنی را تهدید کرده، نتیجه خوبی ندیده. امروز دیگر دوران تهدید به سر آمده و با مردمی که با وجود همه فشارها ایستاده اند، باید از در تکریم وارد شد.
  وی همچنین در واکنش به اشاره مجری برنامه به حضورش در حرم امام رضا(ع) در بدو بازگشت به ایران و پوشیدن لباس خادمی امام هشتم(ع)، برای همه مردم خیر و شادی آرزو کرد.
   
   
  به گزارش ایسنا در این بخش از برنامه که مهران غفوریان، بازیگر، نیر حضور داشت با جمله «دکتر دوستت داریم» از ظریف تشکر کرد و دیگر مهمان برنامه که یک کارافرین در حوزه گردشگری بود نیز با بیان اینکه دنبال فرصتی برای تشکر از ظریف بوده گفت: برای کار بزرگی که کردید از شما بسیار سپاسگزاریم.
   

   

   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار