In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۹ | کد خبر : 47491
 • Print Friendly

  عجیب ترین وسایل همراه گردشگران/ از سر آدم تا بچه شیر در چمدان یک ایرانی!

  یکی از عجیب ترین وسایل همراه گردشگران بچه شیر بود که مسافر ایرانی سعی کرد این شیر دو ماهه را همراه اسباب بازی های نرم از بانگوک به ایران ببرد.

  عجیب ترین وسایل همراه گردشگران/ از سر آدم تا بچه شیر در چمدان یک ایرانی!

   

   

  شرق پرس: فهرست  عجیب ترین و غیرعادی ترین  وسایل در چمدان  گردشگران ارائه شد.
   
   
   
  به گزارش اسپوتنیک فارسی، سایت بریتانیایی MyOffers فهرست  غیرعادی ترین و عجیب ترین  و گاهی خطرناک ترین  وسایلی را تهیه کرده است که مسافران سعی می کنند بطور غیرقانونی  در چمدان خود  و یا ساک دستی به داخل هواپیما  و یا دیگر وسایل نقلیه ببرند.  این فهرست را  نشریه « دیلی میل» منتشر کرده است.
   
   
   
   تهیه کننده فهرست گفت: «  اگر شما  زمانی با هواپیما پرواز کرده اید متوجه شده اید  که چمدان و کیف دستی شما  چند بار بازرسی می شود و چه محدودیت هایی در باره وسایل دستی شما  وجود دارد.  اما اگر کسی پولی پرداخت کند حتما کسانی پیدا می شوند که مواد مخدر ، سلاح و جانوران عجیب  و دیگر وسایل عجیب و غریب  را از گمرک رد کنند. »
   
   
   
  شیر دو ماهه یکی از چیزهایی بود  که در این فهرست  از آن نام برده شد.  مسافر ایرانی سعی کرد این شیر دو ماهه را همراه اسباب بازی های نرم از بانگوک به ایران ببرد.  این ایرانی  ۴ پرنده، ۵۰ ارکیده کمیاب و  دو  میمون کوتوله  را از تایلند به  لس انجلس برده بود.  او این چیزها را در  چمدان در کنار شلوارهایش  گذاشته بود.
   
   
   
  مرد دیگری  تمساح را در یکی از پروازهای داخلی در کونگو حمل ونقل کرد.  تسماح از توی چمدان بیرون پرید و مسافران را ترساند. آنها به سمت  دماغه هواپیما فرار کردند.  به دلیل چنین  تغییر وزن،  خلبان  کنترل هواپیما را از دست داد. هواپیما سقوط کرد  و در نتیجه ۲۰ نفر کشته شدند و فقط یک نفر زنده ماند.
   
   
   
  در مکزیک  در سال ۲۰۱۳ میلادی، کارمندان گمرک زنی را در چمدان پیدا کردند  که قصد داشت  در صندوق عقب ماشین به آمریکا فرار کند.
   
   
   
   در سال ۲۰۱۲ میلادی در نیویورک  کارمندان گمرک اجازه حمل  اره  به داخل هواپیما  را به مسافر ندادند.  پس از آنکه بنزین  باک اره خالی شد ، مسافر توانست آن را  با خود به  داخل هواپیما ببرد.
   
   
   
  تهیه کنندگان این فهرست متذکر شدند که  دستگاه پرتاب موشک،  سه مین،  هزار رطیل، اسب در قفسی  برای سگ ، کوکائین و حتی سر آدم و غیره و غیره را می توان در میان بارهای مسافران  پیدا شدند..
   
   
   
  ۷ ماه فوریه  « یورو استار» در باره  عادت های عجیب  مسافران تعریف کرد.  معلوم شد گردشگران  اغلب  پاکت چای، کتری  و دمپایی و پتو با خود حمل می کنند.
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار