In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲ - ۲۳:۱۱ | کد خبر : 38729
 • Print Friendly, PDF & Email

  عربستان دست بردار نیست

  کشور عربستان پس از شکست های پی در پی منطقه ای و جهانی خود اکنون برای جلوگیری از درآمدهای نفتی ایران پس از تحریم ها اقدام به زیر فروشی در بازار جهانی نفت می کند تا ایران و روسیه نتوانند منابع مالی از درآمدهی نفتی کسب کنند.

   

   

  شرق پرس: درحالی که با لغو تحریم نفتی ایران انتظار می رود نفت این کشور به بازار اروپا بازگردد عربستان برای تنگ کردن جا برای ایران و همچنین کنار زدن روسیه اقدام به افزایش عرضه نفت ارزان در این بازار کرده است.

   

  تابناک به نقل از رویترز نوشت، در ماه های اخیر چند شرکت بزرگ نفتی، از جمله اکسون، شل، توتال و انی خرید نفت عربستان برای پالایشگاه هایشان در غرب اروپا و منطقه مدیترانه را افزایش داده اند.در روز ۱۳ اکتبر، ایگور سچگین، رئیس شرکت رزنفت روسیه گفت، عربستان فروش نفت خود به لهستان به زیر قیمت را شروع کرده است.

   

  هرچند این اقدام می تواند برای سهم مسکو از بازار پرسود انرژی اروپا مشکلاتی به وجود بیاورد، اما تحلیلگران روسی تاکنون در ارزیابی های خود از این روند محتاطانه عمل کرده اند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار