In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۲ | کد خبر : 57824
 • Print Friendly

  عربستان یک شاهزاده سعودی را اعدام کرد!

  اجرای احکام اعدام برای شاهزاده ها و اعضای خانواده پادشاهی در عربستان سعودی اتفاقی نادر است. از جمله مشهورترین احکام اعدام در گذشته مربوط به اعدام شاهزاده فیصل بن مساعد آل سعود است که عموی خود یعنی ملک فیصل را در سال 1975 به قتل رسانده بود.

   

   

  دولت عربستان سعودی یکی از اعضای خانواده پادشاهی عربستان سعودی را بعد از محکومیت به قتل در دادگاه، اعدام کرد.

   

  عصر ایران در اینباره نوشت: وزارت کشور عربستان سعودی در بیانیه ای که در خبرگزاری رسمی این کشور منتشر شده گفته است شاهزاده “ترکی بن سعود الکبیر” به قتل “عادل بن سلیمان المحیمید” از طریق شلیک گلوله در درگیری لفظی گروهی محکوم شده است.

   

  در این بیانیه به چگونگی اجرای حکم اشاره ای نشده است.

  در عربستان سعودی معمولا اجرای اکثر احکام اعدام به صورت گردن زدن با شمشیر و تعدادی هم با شلیک گلوله اجرا می شود.

   

  اجرای احکام اعدام برای شاهزاده ها و اعضای خانواده پادشاهی در عربستان سعودی اتفاقی نادر است. از جمله مشهورترین احکام اعدام در گذشته مربوط به اعدام شاهزاده فیصل بن مساعد آل سعود است که عموی خود یعنی ملک فیصل را در سال ۱۹۷۵ به قتل رسانده بود.

   

  تعداد اعضای خانواده پادشاهی در عربستان سعودی به چند هزار نفر می رسد.

   

  در بیانیه وزارت کشور عربستان سعودی آمده است: این اقدام پس از کسب مجوز از پادشاه انجام شد. این اقدام نشان دهنده پافشاری دولت برای برقراری امنیت و تحقق عدالت و اجرای احکام اللهی علیه هر کسی که به شهروندان تعدی می کند و خون آنها را می ریزد؛ است.

   

  عربستان سعودی دارنده یکی از بالاترین آمارهای اعدام در جهان است و به همین دلیل مورد انتقاد سازمان ها و فعالان حقوق بشر است.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار