In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۲ | کد خبر : 37188
 • Print Friendly

  عشق به بازیگری آینده تاریکی برای پسر جوان رقم زد

  صبح دیروز پسر جوان بار دیگر در مقابل هیات قضایی ایستاد و گفت كه در دفاع از خودش دست به قتل زده است.

  download

   

  شرق پرس :  پنجم شهریور سال ۹۰ ماموران پلیس ستارخان در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

   

   

  با حضور ماموران مشخص شد پیرمردی در خانه دوستش زمانیکه صاحبخانه به مسافرت رفته بود، با ضربات چاقو کشته شده است که تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

   

  در ادامه با توجه به اینکه کارت سوخت مقتول سرقت شده بود، متهم اصلی شناسایی و دستگیر شد.

   

  وی در بازجویی ها با اعتراف به قتل گفت: از آنجاییکه من عاشق بازیگری بودم، مقتول به من گفته بود می تواند مرا وارد اینکار کند، برای همین از من دعوت کرد به خانه اش بروم. اما وقتی رفتم متوجه شدم قصد دارد مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد، من هم مقاومت کردم اما با چاقو می خواست مرا مجبور کند که من هم برای دفاع از خودم با چاقوی خودش او را کشتم.

   

  با اعتراف این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم در این شعبه با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. ولی این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد و قضات دیوان عالی کشور بحث دفاع مشروع را مطرح کردند.

   

  بنابراین صبح دیروز پسر جوان بار دیگر در مقابل هیات قضایی ایستاد و گفت که در دفاع از خودش دست به قتل زده است.

   

  با این اظهارات هیات قضایی وارد شور شدند تا رای خود را صادر کنند.

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار