In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۵ | کد خبر : 48164
 • Print Friendly

  عصبانیت آقای رئیس جمهور از سئوال خبرنگار: می خواهی آنقدر با مشت بزنمت…

  موگابه 92ساله که از زمان تشکیل زیمباوه در سال ۱۹۸۰ تا کنون رهبری این کشور را بر عهده دارد از سئوال خبرنگار عصبانی شد و گفت:می خواهی با مشت آنقدر بزنمت تا نقش زمین بشوی و بفهمی هنوز سر جایم هستم؟

   

   

  شرق پرس: «رابرت موگابه» رییس جمهور ۹۲ ساله زمیباوه در پاسخ به خبرنگاری که از او درباره بازنشستگی و جانشینش پرسیده بود گفت: «می خواهی با مشت آنقدر بزنمت تا نقش زمین بشوی و بفهمی هنوز سر جایم هستم؟»

   

   

  شفقنا به نقل از «گاردین» نوشت: «موگابه» در این مصاحبه که پنج شنبه شب پخش شد گفت: «وقتی هنوز سر جایم هستم چه نیازی به جانشین هست؟ جانشین می خواهید برای چه؟»

   

  موگابه عصبانیت آقای رئیس جمهور از سئوال خبرنگار: می خواهی آنقدر با مشت بزنمت...

   

   

  «موگابه» که از زمان تشکیل زیمباوه در سال ۱۹۸۰ تا کنون رهبری این کشور را بر عهده دارد، اعلام کرد هیچ برنامه ای برای انتقال قدرت ندارد. او ضمنا شایعه آماده ساختن همسرش به عنوان جانشین خود را رد کرد.

   

   

  او گفت: «آماده کردن جانشین؟ مگر ارث و میراث است؟ در یک حزب دموکراتیک رهبران را اینجور انتخاب نمی کنند. رهبران را باید مردم به شیوه درست انتخاب کنند. جانشینی در فرهنگ ما جایی ندارد».

   

   

  «موگابه» روز ۲۱ فوریه ۹۲ ساله شد. هم اکنون در حزب حاکمه Zanu-PF بحث و جدل شدیدی برای پیش بینی جانشین او جریان دارد.

   

   

  «موگابه» در عین حال از ورود همسرش به وادی سیاست دفاع کرد و از مردم بخاطر بد گفتن نسبت به همسرش انتقاد کرد.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار